Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiać? (/Temat-Jak-zarabiac-103537)



Jak zarabiać? - ebonkyz - 12-12-2014 20:24

Witam!
Około miesiąc temu zacząłem zarabiać przez internet.
W tydzień udało mi się zarobić na hotcash.pl około 130zł, potem zyski z dnia na dzień spadały. Zarabiałem głównie na facebooku. Miałem napisanego virala (udostępnia post z grupy), landingpage pod KSW, landingpage pod doładowania do telefonu etc. lecz i tak nic nie udało mi się zarobić. Dzisiaj wpadł jeden lead na 29 odwiedzin na eforsie.
Próbowałem wszystkiego, lecz moje starania nie dawaja już ŻADNYCH zysków, a do tego dostałem bana na główne konto na Facebooku - zarabiałem głównie na spamie.

Możecie dać mi jakieś porady?
Dobrze znam HTML/CSS - mogę pisać strony pod puste oferty z np. eforsy/firesub.
Jeśli czyta to jakiś mentor to proszę o kontakt PW Smile


RE: Jak zarabiać? - Szrejter - 12-12-2014 20:29

Kolejny temat, ktory jest smieszny... Forum o zarqbianiu a temat jak zarobic... Czy wy sie kiedys nauczycie tego,ze aby cos zarabiac trzrba poswiecic czas na przejrzenie, przeczytanie forum ... Najlepiej byc leniem i napisac temat bo pewnie liczysz, ze ktos do cb napisze i poda ci jeszcze na tacy nisze a najlepiej zacznir zarabiac dla cb...

Co do tematu to na spamie da sie zarobic jeszcze owszem, ale na to trzeba miec pomysl i nie konieczne jest spamowanie w 100 grupach bo ktos z pomyslem pusci to na 10 grup i osiagnie wynik kilkukrotnie lepszy od cb.



Ps. Sorry za bledy, literowki etc. , ale pisze mobilnie


RE: Jak zarabiać? - ebonkyz - 12-12-2014 21:28

@Szrejter całe forum przeczytałem w jedną noc XD ale większość tematów ogranicza się do spamu na fb :/ Nie podkreśliłem, ale zarabiałem też bez facebooka Wink