Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Barta- inwestycje w opcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Barta- inwestycje w opcje (/Temat-Dziennik-Barta-inwestycje-w-opcje-103456)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - longlay1 - 11-03-2015 17:55

to, że strategie które testowałem działały kilka dni, to grałem. Następnie przegrywałem kasę, bo przestały działać i zamiast próbować coś delikatnie zmienić od razu szukałem następnej strategii i następnej i tak dalej.
Teraz z biegiem czasu i doświadczeniem wiem, że strategie trzeba dostosować pod siebie, mało tego, może się okazać, że do każdej waluty jest inna


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 12-03-2015 17:31

@[longlay1] Trochę wygląda na to, że poczułeś się za pewnie ze strategią. Jak już się ktoś przyzwyczai do jakiegoś super sposobu, to powstaje przeświadczenie, że będzie bezbłędny i zwalnia nas z myślenia. Może wybierz strategię, na której najlepiej Ci szło i coś pozmieniaj lub postaw na jakoś wejść Wink

Z tego co piszesz wszystko szło dobrze do jakiegoś momentu- myślę że w tym momencie należy szukać głównej przyczyny.


Wczoraj w praktyce przetestowałem ciekawą strategię z forum. Moim zdaniem ciekawe połączenie Bollinder's bands, RSI,MFI i TDI. Zasady podobne, co w poprzedniej, stosowanej przeze mnie strategii, z tym że inne moim zdaniem sygnał jest tutaj o wiele wyraźniejszy.

Jak na pierwszy raz przystało inwestycje skromne. Poprzedni wynik testów na mt4 to ok 80%, więc nie ma com szaleć na początku ;P

Zarówno GBP/USD jak i EUR/USD dawały dość wyraźne sygnały- wskaźniki styczne ze skrajnymi krawędziami plus wskazujące na zmianę trendu. Jak dla mnie tylko wchodzić.

Wczorajszy wynik:
78,3 zł


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 14-03-2015 12:27

Dziennik do pobrania? Pierwszy raz się z tym spotykam Lol


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - tribler - 14-03-2015 20:06

Powodzenia w zarobkach Smile


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 25-03-2015 16:16

I jak poczynania?


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 27-03-2015 13:35

(14-03-2015 12:27)MLN napisał(a):  Dziennik do pobrania? Pierwszy raz się z tym spotykam Lol

Zawsze chciałem być pionierem w jakiejś dziedzinie ;D

Inwestycji ciąg dalszy.

Tym razem w swojej strategii położyłem nacisk głównie na wstęgi Bollindera, posiłkując się jedynie pozostałymi wskaźnikami. Z doświadczenia i na podstawie testów widać, że po przecięciu wstęgi przez świecę, można oczekiwać nawet chwilowego odwrócenia trendu.
Tym razem opcje weszły jak trzeba, bez większych problemów. W pewnym momencie obawiałem się, że GBP/USD nie wejdzie, ale zgodnie z moimi przewidywaniami świeca zaczęła zmieniać kolor na czerwony Wink

Dzisiejszy wynik inwestycji:
134,7 zł


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 06-07-2015 12:45

Witam,

Z tego co widzę, to już ze 3 miesiące nie inwestowałem w opcje. Niestety sesja, małe zwątpienie w trading czy inne sprawy odciągnęły mnie od tradingu. Teraz wracam i ruszam z kopyta Big Grin

Dziś w ramach rozgrzewki wróciłem do mojego starego systemu z BoB, CCI i MFI.

Wszystkie opcje weszły według jednego schematu. Po przekroczeniu wstęgi, krótkie spojrzenie na MFi i CCI. Zastanawiam się czy nie zastapić tych ostatnich czyms innym, ale w najbliżsyzm czasie poszukam czegoś dla siebie.

W przypadku USD/CAD.... Za późno zorientowałem się, że wybranie opcji 5M to czysta głupota... W pozostałych przypadkach alerty zrobiły wszystko za mnie.

[Obrazek: screen_SHU.jpg]

87,3 zł na plusie

Nie pomyślałem dzisiaj o screenach, będą przy następnym wpisie


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - PremAccHack - 06-07-2015 20:42

Będę obserwował Smile Powodzonka


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 08-07-2015 20:27

Widzę, że zaraziłeś się od sbgorki stosowaniem Bolinger Bands? Tongue


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 16-07-2015 13:04

BoB to podstawa w moich strategiach!!!

Choć zauważyłem, że na USD/CHF potrafią być zgubne dla świeżaków ;P

No ale do rzeczy...

Wczorajsze zagranie moim zdanie po prostu piekne. Nie dość, że idealne wejście, to jeszcze podwójna wygrana Wink

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]

Słyszałem kiedyś, że świeca powinna wyjść całym korpusem za BoB, ale dla mnie to trochę zbyt schematyczne inwestowanie. Przecież czasem świeca wychodzi z 3 razy korpusem, a czasem ledwo dotknie cieniem.
Moim zdaniem pojawienie się pinbara i do tego spokojny ruch ceny wystarczył, by mieć pewność co do odbicia. Zwłaszcza, że pierwsze wydarzenia zaczynały się dopiero o 13.

[Obrazek: screen_SHU.jpg]

Także oby do przodu Wink