Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Barta- inwestycje w opcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Barta- inwestycje w opcje (/Temat-Dziennik-Barta-inwestycje-w-opcje-103456)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 15-02-2015 22:23

Widzę, że jednak konkurs się niektórym spodobał, że próbują zdobyć za wszelką cenę jak największą liczbę głosów Smile


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 18-02-2015 15:08

I tak myślałem o otworzeniu nowego konta u innego brokera, więc wolę to zrobić minimalnym nakładem kosztów Tongue


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 19-02-2015 04:42

Już masz jakiegoś brokera na oku?


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - albertc - 19-02-2015 08:46

Fajnie to wygląda, gratulacje Wink Widać, że notujesz stały progress i praktycznie same "dobre dni". No chyba, że gorszymi się nie dzielisz Big Grin
W każym razie gratulacje i życzę powodzenia.

P.S.
Też się chętnie dowiem jakiego brokera wybrałeś i jakiego polecacie.


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 23-02-2015 17:23

(19-02-2015 04:42)MLN napisał(a):  Już masz jakiegoś brokera na oku?

Obecnie rozważam 24option- mają podobno super interfejs i platforma działa bez zarzutu. OptionTrade czasem siętnie, więc miałbym możliwość porównania i wyboru.

Z drugiej strony depozyt jest o wiele większy więc w razie wygranej byłbym bardziej skłonny dorzucić trochę kasy od siebie Wink


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 24-02-2015 12:56

A brałeś w optiontrade bonus?


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - BlackFacePL - 24-02-2015 13:21

Będę obserwował Smile


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 25-02-2015 16:23

Po kilku testach wielu opcji stwierdzam że bez sensu zbyt często zmieniać strategię. A najlepiej mieć coś swojego lub nawet do gotowej dodać kilka swoich wskaźników, by się upewniać. Tym razem skorzystałem ze sprawdzonej już strategii, ale mam kilka pomysłów na modyfikację Wink

Dzisiaj na odstrzał poszła para GBP/USD. Trochę byłem zły w pierwszy zagraniu z uwagi na dość dobre ułożenie wskaźników i 90% pewności. No ale jak to w inwestycjach zakończyło się totalnym OTM. Cena poszybowała zdecydowanie w dół.

Na szczęście determinacja była i jest dlatego w ramach odegrania się w ruch poszło 75 zł i...pełen sukces!

[Obrazek: screen_SHU.jpg]

Nie jestem fanem "odgrywania się" ale tym razem wiem, że to było nieuniknione i opłacalne.

Dzisiejszy wynik:

25,5 zł zysku

[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - longlay1 - 25-02-2015 21:14

witam,
dobrze Ci idzie. Będę tu zaglądał. Co do zmian strategii to zgadzam się. Lepiej zostać i modyfikować. Niestety ja się o tym musiałem sam przekonać Sad


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 04-03-2015 12:45

(25-02-2015 21:14)longlay1 napisał(a):  witam,
dobrze Ci idzie. Będę tu zaglądał. Co do zmian strategii to zgadzam się. Lepiej zostać i modyfikować. Niestety ja się o tym musiałem sam przekonać Sad

Co masz dokładnie na myśli @[longlay1]?