Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Barta- inwestycje w opcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Barta- inwestycje w opcje (/Temat-Dziennik-Barta-inwestycje-w-opcje-103456)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 11-12-2014 16:28

Witam,

Jako że od niedawna rozpocząłem swoja przygodę z opcjami binarnymi u brokera OptionTrade zapraszam wszystkich do śledzenia moich poczynań na dzienniku Wink

Na razie powiem szczerze, że jestem zachwycony brokerem i właściwie poza powolnym ładowaniem, to żadnych uwag mieć nie mogę. Także zachęcam do komentowania, wypowiadania się- może dzięki temu wszyscy się nauczymy czegoś nowego Big Grin

Dziś miałem wątpliwości czy zainwestować. Z reguł gdy mam zły dzień z rana, to odpuszczałem sobie. Załączyłem MT4 i obserwowałem AUD/USD, sprawdziłem jeszcze raz zasady strategii Binary Extreme i po kilku sekundach namysłu postanowiłem wejść….
Sygnał nie zawiódł i trend zmienił się momentalnie!

Dlatego sądzę, że warto śledzić MT4- nawet gdy nic nie wpadnie, to jest okazja by przetestować wskaźniki lub strategię. Dziś akurat było szczęście, bo strategia różnie działa, więc następnym razem skorzystam z innej (oczywiście po przeprowadzeniu testów na MT4)

Dzisiejszy bilans z inwestycji:
+45 zł

[Obrazek: screen_SHU.jpg]

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - Nimdok - 11-12-2014 17:10

Powodzenia i wysokich zarobków .Też zamierzam wejść w opcje ,ale muszę najpierw uzbierać kapitał.


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - xardas1020 - 11-12-2014 17:15

Powodzenia i wysokich zarobków życzę


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - matchless - 11-12-2014 17:37

PowodzeniaSmile.
Od dawna interesujesz się opcjami?


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 12-12-2014 12:14

Gratuluje, będę zaglądał. Tylko zmień hosting zdjęć na jakiś inny Rolleyes


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - matchless - 12-12-2014 13:31

Polecam od siebie imgur Wink.


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 15-12-2014 17:08

Dzięki chłopakiWink

Od razu jakoś człowiek ma większą ochotę dzielić się swoimi wynikami!

(12-12-2014 12:14)MLN napisał(a):  Gratuluje, będę zaglądał. Tylko zmień hosting zdjęć na jakiś inny Rolleyes

MLN, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że ściągnąłem od Ciebie hosting?Jerk2

(11-12-2014 17:37)matchless napisał(a):  PowodzeniaSmile.
Od dawna interesujesz się opcjami?

Właściwie od parunastu tygodni, także jeszcze dużo pracy przede mną, do zdobycia doświadczenia i jakieś konkretnej wiedzy.

Dlatego tu zaglądam, by inspirować się dziennikami lepszych traderów Wink


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 16-12-2014 16:09

Siema,

Śmiało mogę powiedzieć, że pierwsze 30zł straciłem przez nieuwagę. Było widać po wykresie EUR/AUD, że nastąpi spadek ceny. I taką opcje wybrałem. Niestety kilka sekund za późno. Zostało mi z tego co pamiętam ok. 40 sekund do zamknięcia, lecz cena zaczęła iść mocno w górę i 30zł stracone. Powinienem wejść wtedy w opcję 180 sekund.... Przynajmniej jest nauczka na przyszłość.

[Obrazek: screen_SHU.jpg]

Na szczęście nie próbowałem się odegrać na siłę, tylko czekałem na odpowiedni moment, by nie być za bardzo stratny i się udało. Na AUD/USD pojawił się sygnał, dzięki czemu wszedłem parę sekund przed zamknięciem świecy i i dzisiejsza strata zmalała do 7,5zł.

[Obrazek: screen_SHU_4.jpg]


Pod względem finansowym nie jest w ogóle zadowolony, lecz cieszę się, że cały czas zdobywam doświadczenie, kosztem zaledwie kliku złotych Wink

Dzisiejszy bilans z inwestycji:

-7,5 zł
[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - MaLiN - 18-12-2014 00:11

Początkujący trader musi zaliczyć jakieś porażki, dlatego dobrze że i tak grasz małymi stawkami, a nie stawiasz wszystko na jedną kartę Smile


RE: Dziennik Barta- inwestycje w opcje - bart07 - 22-12-2014 17:08

Witajcie,

Po kilku nieudanych dniach dziś przejdę do testowania nowej strategii z forum. Zasady strategii są banalne i polecam je przeczytać w tym miejscu. Sygnałów jest dość dużo, dlatego trzeba odpowiednio jest filtrować i odpuścić po zamknięciu świecy. W przypadku tej strategii wchodzimy tylko i wyłącznie przed zamknięciem świecy!!!

[Obrazek: screen_SHU_2.jpg]

Przyznam szczerze, że w jednej parze( zapewne AUD/USD) kilka punktów w ostatnich momentach zadecydowały o sukcesie. Dlatego tak ważne jest wchodzenie w odpowiednim momencie.

[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]

Sukces jest, choć na razie wszystko jest za bardzo na styk…. Strategia Roll5M była moim zdanie bardziej pewna i skuteczna, także zapewne z tamtej na pewno nie zrezygnuje.

[Obrazek: screen_SHU_4.jpg]

Także po ostatniej przegranej udało się ukończyć dzień z dość sporym dla mnie zyskiem. Może to nie jest wiele, ale każdy grosz się przyda po świątecznych zakupach ;D

Bilans dzisiejszych inwestycji:
43,2 zł
[Obrazek: screen_SHU.jpg]