Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie (/Temat-Wyklikany-pl-blog-w-ktorym-opisuje-moje-zmagania-zwiazane-z-zarabianiem-w-internecie-103396)

Strony: 1 2


Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - wyklikany - 10-12-2014 18:08

[Obrazek: logo.png]
Witam
Chciałbym was zaprosić na mój blog na którym opisuje moje zmagania wzloty i upadki związane z zarabianiem w sieci. Jest to moja pierwsza strona internetowa więc liczę na wasza wyrozumiałości oraz rady bardziej doświadczonych użytkowników.

co znajdziecie na tym blogu:
  • Moja prywatną opinie na temat rożnych sposobów zarabiania w internecie.
  • Codzienna dawkę wpisów zawierających aktualne nowinki z systemów w których aktualnie zarabiam
  • System RefBack.(nawet do 120% mojego zysku)
  • Konkursy
  • Testy, recenzje programów typy HIYP.(aktualnie PaidVerts)

Co wyróżnia mojego bloga na tle setek innych o tej tematyce:
  • Po pierwsze a zarazem moim zdaniem najważniejsze nie zamierzam pociskać lodżią kitu ile to można zarobić w internecie itd żeby tylko naciągać ludzi na klikanie w reflinki.A jak wiadomo większości blogów o tej tematyce właśnie tak wygląda.
  • Na blogu będą znajdować się tylko i wyłącznie te sposoby zarobkowania które sam wykorzystuje i które przerobiłem na własnej skórze.



RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - hertia - 11-12-2014 19:28

Przydało by się kilka wpisów o innej tematyce niż PaidVerts


RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - wyklikany - 11-12-2014 21:05

tak jak napisałem opisuje tylko i wyłącznie te sposoby zarabiania z jakich sam korzystam. Jak będę inwestował w więcej systemów to również znajda się one na blogu. Dopiero co zaczynam zabawę z inwestowaniem więc najpierw chce osiągnąć chociażby dochody 200-300$ z paidverts zanim zabiorę się za coś innego.


RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - TheGleeMat - 12-12-2014 11:54

Przetłumaczył bym nieco tą stronę nie lubię jak na stronie jest pół polski pól angielski . Graficznie okey


RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - Similquak - 12-12-2014 12:13

super, będę odwiedzał


RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - wyklikany - 12-12-2014 12:59

(12-12-2014 11:54)TheGleeMat napisał(a):  Przetłumaczył bym nieco tą stronę nie lubię jak na stronie jest pół polski pól angielski . Graficznie okey

również nie za bardzo mi się to podoba ale tak jak pisałem jest to moja pierwsza strona www i dopiero się wszystkiego uczę krok po kroku
szablon udało mi się przetłumaczyć ale jeszcze nie wiem jak tłumaczyć wtyczki(na przykład ta wtyczka od rejestracji, logowania itd ma dużo wstawek nie po polsku ) pokombinuje nad tym w niedziele jak będzie chwile wolnego czasu.

Cytat:super, będę odwiedzał
Dziękuje i oczywiście serdecznie zapraszam


RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - wyklikany - 12-12-2014 21:30

Postanowiłem posłuchać rady jednego z użytkowników bloga zezwoliłem na zostawianie komentarzy niezarejestrowanym użytkownikom . Mam nadzieje że ożywi to troszkę dyskusje.


RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - wyklikany - 14-12-2014 16:33

Blog z założenia ma być miejscem gdzie ludzie będą wymieniać się poradami, opisami , oraz informacjami w tematyce zarabiania w internecie więc postanowiłem uruchomić system w którym każdy użytkownik ma możliwości napisania wpisu na bloga. Oczywiście każdy wpis zanim trafi na stronę główna bloga będzie musiał być zatwierdzony przeze mnie co uniemożliwi zrobienie śmietniska na blogu. We własnych wpisach jest zezwolenie na wstawianie swoich reflinków.


RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - wyklikany - 18-12-2014 17:53

nasz blog posiada już własny fan page Smile oraz dodałem kilka nowych funkcji związanych z mediami społecznościowymi.


RE: Wyklikany.pl-blog w którym opisuje moje zmagania związane z zarabianiem w internecie - adskun - 20-12-2014 10:10

nieźle, oby tak dalej