Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy grozi ban za ref za ref? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Czy grozi ban za ref za ref? (/Temat-Czy-grozi-ban-za-ref-za-ref-103357)



Czy grozi ban za ref za ref? - deidara3210 - 09-12-2014 22:20

Czy jeżeli dodałbym swój link sharebay do działu ref za ref grozi mi za to ban ?


RE: Czy grozi ban za ref za ref? - Mati435 - 11-12-2014 01:01

Wątpię trochę głupie pytanie.
Refem zbierasz poleconych i masz jakiś % od każdego lead'a jakiego osoba z zarejestrowana z refa zarobi.
Po co Ci ref skoro ta osoba nie będzie chciała tam zarabiać z tego co się orientuję on Ci nic nie da dopóki nie zacznie zarabiać.


RE: Czy grozi ban za ref za ref? - Leaders - 11-12-2014 02:10

Nie grozi ban.


RE: Czy grozi ban za ref za ref? - deidara3210 - 12-12-2014 22:42

Mati nie zrozumiałeś troche pytania... Chodzi mi o taki system że np. jest osoba która także posiada konto na sharebayu i ona ściąga mój plik a w zamian ja ściągam plik tej osoby i obydwoje takim systemem sb coś dorabiamy.


Czy grozi ban za ref za ref? - mucios - 12-12-2014 23:11

Na 99,9% grozi za to ban. W ten sposób tworzycie tzw. fraudy i nikt Wam kasy za to nie wypłaci.


RE: Czy grozi ban za ref za ref? - Leaders - 12-12-2014 23:42

Szczerze mówiąc, w tych ofertach jest taki % cięć (od Reklamodawcy), że zaliczenie leada to kwestia szczęścia.

Także bana nie będzie, ale za ewentualne fraudy (których paradoksalnie może nie być, zależy które oferty) nie odpowiadamy.


RE: Czy grozi ban za ref za ref? - darthrivius - 18-02-2015 00:18

ni ma bana!Big Grin