Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przepisuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przepisuj.pl (/Temat-Przepisuj-pl-103293)



Przepisuj.pl - Dk2RR - 08-12-2014 20:39

Siemka,
znalazłem fajny serwis gdzie za przepisywanie reklam (nie można skopiować i wkleić) dostajemy pieniążki.
Ogólnie reklamy są bardzo krótkie np. Zarabiaj więcej!! wystarczy że to przepiszemy i już.
Wydaję mi się że wypłacają lecz niestety nie jestem tego w stanie sprawdzić gdyż mogę tylko przepisywać a do reszty potrzebny jest Facebook(oglądanie(?) i laikowanie) który jest na mnie cięty i blokuje moje konta zaraz po założeniu Tongue
Minimun do wypłaty to 2zł a mam obecnie 0,5 jak tylko dobije do tych 2zł to napisze czy płacą ale mam nadzieje że ktoś zrobi to szybciej niż ja.
Zachęcam do rejestrowanie się z mojego Reflinka: Ref!!
Czysty link Sad Link
A i przy okazji na Przepisuj można reklamować swoją usługę, produkt,stronę a także fanpage. Reklamowanie


RE: Przepisuj.pl - seba274 - 08-12-2014 20:55

Serio? Opcja SZUKAJ boli?

http://zarabiam.com/Temat-Przepisuj-pl-Zarabiaj-na-przepisywaniu-tekstow-reklamowych-93497?highlight=Przepisuj.pl


RE: Przepisuj.pl - Dk2RR - 08-12-2014 21:07

Rzeczywiście.
I użyłem opcji szukaj. Po prostu musiałem nie zauważyć tego tematu.
W każdym razie moja wina i temat do usunięcia.


Przepisuj.pl - surfer0700 - 09-12-2014 11:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.