Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z PayPal'em - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem z PayPal'em (/Temat-Problem-z-PayPal-em-103280)



Problem z PayPal'em - Money. - 08-12-2014 18:07

Cześć wszystkim, dnia 16 listopada na moje konto zostało nałożone ograniczenie. Gdy loguję się na konto wyświetla mi się takie coś.

[Obrazek: ntdMcjV.png]

Więc klikam tam, aby się dowiedzieć jak to usunąć.
I na samym dole strony jest taka tabela.

[Obrazek: TQLB55d.png]

Jak widzicie zmieniłem hasło i pytanie zabezpieczające, więc teraz chcę potwierdzić kartę, klikam "Rozstrzygnij".

Ukazuję się takie okno i wypełniam wszystkie dane.

[Obrazek: ZzUBKIw.png]

Klikam tam żeby dodało kartę i wyskakuje takie coś

[Obrazek: NfoJqDe.png]

Więc znowu jestem w kropce i znajduje się na stronie głównej i zaczynam wszystko od początku.. Co jest śmieszne, że po kliknięciu na ten napis na 1 screenie jest również taka tabela na której jest napisane, że gdy konto ma ograniczenie to nie można dodać karty.. Więc jak ja mam to zrobić?

[Obrazek: skdm4C2.png]


RE: Problem z PayPal'em - poczmail - 08-12-2014 19:26

Z jakiej przeglądarki próbujesz potwierdzić swoją kartę kredytową? Może to brzmi lakonicznie, ale ja z kochanym PP miałem taką sytuację, że nie akceptował mi przelewu gdy wykonywałem go z poziomu FF/Chrome, a z, o zgrozo, IE przeszedł bezproblemowo...

Zaś co do ich niejasnego zapisu - wydaje mi się, że taka firma nie zaprzeczałaby sama sobie w regulaminie i pewnie w myśl przytoczonych fragmentów DODANIE/USUNIĘCIE karty kredytowej to inna rzecz, aniżeli POTWIERDZENIE karty. Ekspertem od polskiego nie jestem, mogę się mylić, aczkolwiek w ten sposób bym to interpretował jeśli mamy uniknąć oczywistego paradoksu.

Jak zmiana przeglądarki nie poskutkuje zgłoś się do nich osobiście i wyjaśnij zaistniałą sytuację. Kontakt z klientem mają całkiem niezły, więc powinni Ci należycie pomóc. Smile


RE: Problem z PayPal'em - marcel_kk - 08-12-2014 19:32

Konto masz zweryfikowane za pomocą konta bankowego ?
Jeżeli tak, to nie musisz dodawać karty kredytowej.
Miałem to samo, zadzwoniłem na infolinie i otrzymałem odpowiedź,
że skoro nie posiadam karty kredytowej ( nie mogą mnie zmusić do jej dodania)
to musze do nich napisać emaila z wytłumaczeniem ze wykonałem wszystkie
czynności, oprócz jednej: dodanie karty kredytowej, gdyż w ogóle jej nie posiadam.
Po tym ograniczenia zostały zniesione.


RE: Problem z PayPal'em - Money. - 08-12-2014 20:12

Zmieniłem przeglądarki, nic to nie dało Sad
Konto nie było w ogóle zweryfikowane przed ograniczeniem, ponieważ wtedy nie miałem konta w banku..
Próbowałem dodać konto bankowe - "Aktualnie nie można dodać rachunku bankowego, ponieważ dostęp do konta został ograniczony" - facepalm
Napisałem do nich i objaśniłem problem, może coś zrobią..


RE: Problem z PayPal'em - broofie - 08-12-2014 20:27

Dzwoniles/pisales chociaz do nich?


RE: Problem z PayPal'em - Money. - 08-12-2014 20:36

Napisałem dzisiaj, a odpowiedź trwa 24-48h ..


Problem z PayPal'em - Coristo - 09-12-2014 20:23

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.