Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na zarobek - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Pomysł na zarobek - pytania (/Temat-Pomysl-na-zarobek-pytania-103248)

Strony: 1 2


Pomysł na zarobek - pytania - Fevi - 07-12-2014 22:02

Witajcie
Wpadłem na pomysł zarobienia na subskrypcjach SMS.
Ostatnio popularna była wieść że Wardęga nie żyje. Twórcy tej strony zarabiali na wysyłanych przez łatwowiernych ludzi smsach.
Pomyślałem, czy nie spróbować czegoś takiego. Załatwiłbym jakiś darmowy hosting, domenę i zrobiłbym na stronie jakiegoś newsa o czymś, który byłby odblokowany oczywiście za wysłanie smsa.

No i właśnie, jak się za to zabrać? Czy warto robić takie rzeczy?
Proszę o porady.

PS: Do takiej stronki przydała by się stopka, żeby nie mieć potem problemów z prawem. Można ją jakoś załatwić na hotcashu?


RE: Pomysł na zarobek - pytania - broofie - 07-12-2014 22:07

Oczywiscie, ze warto, tyle, ze trzeba myslec co sie promuje, zeby sie klopotow nie najesc. Oprocz tego co wymieniles, bedziesz potrzebowal viralki, aby twoj post rozszedl sie po calym facebooku. Co do reszty zaplecza, zanim cos zarobisz na darmowym hostingu to zdarzy ci strona pasc. Na taki ruch jaki bedziesz generowal darmowy hosting nie wystarczy.


RE: Pomysł na zarobek - pytania - Gremquen - 07-12-2014 22:07

Próbuj Smile

Każdy milioner próbował wielu sposobów (prócz spadkobierców).


Jeśli dobrze wypromujesz, jakaś tam kasa powinna być z tego


RE: Pomysł na zarobek - pytania - Fevi - 07-12-2014 22:09

W sumie masz rację, ale na razie zrobię to na darmowym hostingu, jak się uda będzie lepszy.

A i oczywiście newsy które będę zamieszczał będą fejkowe.

PS: A co ze stopką? Skąd mam ją wziąć na hotcashu?


RE: Pomysł na zarobek - pytania - Klin - 07-12-2014 22:09

Od razu mówię że rozgłaszanie informacji o fałszywej śmierci kogokolwiek jest karalne i zakazane przez serwisy sub sms


RE: Pomysł na zarobek - pytania - Fevi - 07-12-2014 22:11

(07-12-2014 22:09)Klin napisał(a):  Od razu mówię że rozgłaszanie informacji o fałszywej śmierci kogokolwiek jest karalne i zakazane przez serwisy sub sms

Nie, spokojnie, ja też uważam że to już lekka przesada, dlatego mam zamiar pisać rzeczy typu np: nie będzie wakacji itd.


RE: Pomysł na zarobek - pytania - broofie - 07-12-2014 22:20

Na prawde pomyslow na taki "wirus" jest mnostwo. U mnie w glowie siedzi z parenascie. Tylko tak jak mowie, musisz miec zaplecze,


RE: Pomysł na zarobek - pytania - Leaders - 07-12-2014 22:27

U nikogo nie "załatwisz" sobie stopki. Wszystko zależy od tego z jakiej metody zapisu na suba lub wysłania SMS skorzystasz. Jeśli skorzystasz z rozwiązań naszych lub konkurencji, stopka lub link do regulaminu będzie domyślnie.


Tutaj nadmienię, że nie popieramy generowania tego typu fake-wiadomości na naszych usługach, natomiast - co ucieszy dużą część z Was - planujemy współpracę z pewnym serwisem, który umożliwia różne tego typu cuda tworzyć Smile Jeżeli wszystko wypali, byłyby suby i stawka 3.50 PLN.


RE: Pomysł na zarobek - pytania - broofie - 07-12-2014 22:32

Czyli nie popieracie, ale bedziecie popierac juz nie dlugo?Big Grin


RE: Pomysł na zarobek - pytania - Leaders - 07-12-2014 22:47

W pewnym sensie tak Smile Nie popieramy takich praktyk na naszych usługach, a wręcz zakazujemy (zwłaszcza tak "ostrych" jak niedawno niektórzy robili).

Natomiast nawiązujemy współpracę z Reklamodawcą, który taki "agregat newsów" posiada i są tam wpięte jego usługi - my byśmy tylko pośredniczyli jako sieć reklamowa Smile