Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch (/Temat-2captcha-zarabianie-za-przepisywanie-captch-103202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Acrith - 07-12-2014 16:23

Upraszczam sprawę.

Wypełniłem na szybko 100 captcha. Wypełniłem źle 5, przez co mam w zawieszeniu stawkę: 0,00105$. Za resztę dostałem łącznie: 0,02349$.

W dodatku one nie miały stałej wartości. Bardzo dużo z nich miało o połowę niższy bid niż na to powinno wskazywać. Innymi słowy:

100 captcha - 0,02349$
x captcha - 5$

x - 21285.
Ale fakt faktem, wypełniałem je szybciej niż 5-6 sekund w większości, więc nadal bym się mieścił w takich granicach 26h. W dodatku istnieje coś takiego jak punkty reputacji, zastanawiam się czy to ma odzwierciedlenie w płacy za captcha czy po prostu jest to taka waluta "wiarygodności". Zobaczymy~

Also: Wypłacać możemy na
- Webmoney, gdzie minimum to: 0,5$
- Paypal, gdzie minimum to 5$
- Payza, gdzie minimum to 1$

(@Edit: Wprost z FAQ: Why do we need reputation?: Higher reputation provides you access to more difficult tasks which have higher pay rate.

How do I get my reputation?: Currently, the system assigns you 1 reputation point for every 1000 CAPTCHAs solved.

What tasks do I access with higher reputation?: You are going to get complicated images. There are not many of them, currently, though.

What more?: Next month we are launching a new type of tasks: text composing. This feature is under construction.

Can my reputation go down?: There is one way to lower your reputation. If you hit “All correct” on the list of suspended CAPTCHAs against the CAPTCHA which is NOT solved correctly. The moderator will check your request and see it: we usually lower reputation for this.

How much reputation points do I need to get access to more complicated tasks?: Approximately, at the beginning of May 2014 we will launch more complicated tasks. We will provide more detail about it and its relevance to the reputation by that time.)


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - szarydg - 07-12-2014 17:40

lipa straszna nie dość że marne grosze to jeszcze wystarczy raz się pomylić i konto na 20 minut zablokowane...


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Acrith - 07-12-2014 20:30

Od kiedy? Ja mam co najmniej 17 pomyłek i ani razu mnie nie zablokowali. o.o


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - szarydg - 07-12-2014 21:16

to najwyraźniej masz dużo szcęścia


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Acrith - 07-12-2014 21:19

Już mam co najmniej 20 pomyłek. W razie pomyłki tylko przenoszą bida za złą kapczę do "suspended". Nic więcej. ^,-


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - szarydg - 07-12-2014 21:37

dobrze ty wiesz swoje ja wiem co mi się pojawiło po pomyłce, nie musisz co godzinę pisać ile razy już się pomyliłeś i co się stało...


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Noozer - 07-12-2014 22:11

10 pomyłek i nic nie zablokowało Wink


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - seba274 - 08-12-2014 17:45

A jakby serwis połączyć z wymiana captcha?

http://zarabiam.com/Temat-System-wymiany-Captcha-102202


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Acrith - 09-12-2014 22:43

Też coś wniosłem do tematu a się nie reklamuję refem, chociaż ludzie mogą się zgłaszać.


RE: 2captcha - zarabianie za przepisywanie captch - Ripos - 09-12-2014 22:50

Ty pokazałeś co ma strona do zaoferowania, a raczej to co można na niej znaleźć.

Ja dopisałem działanie(mini) serwisu, niech ludzie nie myślą, że stawka 0,5$ za 1000 klików jest prawdziwa.
Nie widze sensu bawić się w tą strone bez bota lub bez poświecenia sporej ilości czasu.
Ja na ok. 500 klików ręcznych poświęciłem ok. 30 minut. Jeżeli ktoś ma zamiar klikac sobie po 50-100 dziennie to może to robić oczywiście że tak, ale żeby wyciągnąć coś z tej strony zanim padnie(jeżeli padnie) trzeba się troche postarać.

Mam zamiar podłączyć jakiegoś bota do przepisywania captcha automatycznie zobaczymy jak mi wyjdzie Wink