Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przestrzegam przed bezpłatnym okresem próbnym PS+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Przestrzegam przed bezpłatnym okresem próbnym PS+ (/Temat-Przestrzegam-przed-bezplatnym-okresem-probnym-PS-103134)



Przestrzegam przed bezpłatnym okresem próbnym PS+ - domin_dz - 06-12-2014 10:33

Aby otrzymać bezpłatne 14 dni abonamentu PS+, należy podpisać kartę kredytową/debetową. Podpisując kartę zamawiamy subskrypcje - jest to wyszczególnione tylko w regulaminie (podobnie jak w subskrypcjach sms), co miesiąc będzie abonament przedłużany bez pytania nas o zgodę, opcję można dopiero wyłączyć w ustawieniach konta.

Już chyba wiem jakie będą następne programy partnerskie po subskrypcjach sms ;D


RE: Przestrzegam przed bezpłatnym okresem próbnym PS+ - damianus627 - 06-12-2014 11:12

Ja aktywuje te próbne subskrypcje i nigdy mi pieniędzy nie pobrało z karty. Jak ktoś umie czytać to wyłączy po aktywacji automatyczne odnowienie.


RE: Przestrzegam przed bezpłatnym okresem próbnym PS+ - domin_dz - 07-12-2014 01:31

No tak, tylko większość ludzi nie czyta regulaminów Smile Napisałem to, bo poczułem się jak naciągnięty na subskrypcje sms i nie chce, żeby inni się nabrali Big Grin