Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC (/Temat-X-value-udzialy-ktorych-wartosc-tylko-rosnie-oraz-darmowe-BTC-103014)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 04-12-2014 16:12

Program: X-value
Zwrot: od wartości sprzedanych udziałów
Wypłaty: instant
Program funkcjonuje od lutego br i ma tylko niecałe 7 tys użytkowników.


W projekcie jestem od 21 listopada. Nie jest to typowy hyip, a raczej system, zbudowany w taki sposób aby pracować jak najdłużej.
Zasada jest właściwie prosta: kupujemy udziały po aktualnej cenie, której wartość (szybciej lub wolniej) ciągle rośnie.

Wplacasz depozyt, kupujesz tyle akcji na ile Cie stac i czekasz na zwrot i zyski.
W kazdej chwili mozesz tez sprzedac swoje udzialy...


Wzrost akcji (Super Share) od lutego wyglada tak:

[Obrazek: wzrost.jpg]

Jak to mozliwe, że cena udziałów tylko rośnie?


Udziały kupujemy po cenie x natomiast sprzedać je możemy po cenie x/2 (połowę mniejsza). Ale że cena udziałów ciągle rośnie, to po pewnym czasie cena zakupu udziału jest na tyle wysoka, że połowa wartości tej ceny (cena sprzedaży) będzie wyższa od naszej pierwotnej ceny zakupu. Wzrost miesięczny ceny to okolo 80%, aby więc zarobić 200% cena musi wzrosnąć o 400%, czyli około 5 miesięcy o ile tempo wzrostu będzie wciąż takie samo.

- W przypadku, gdy wartość udziałów osiągnie 500% oryginalnej wartości udziały zostaną sprzedane automatycznie.

W programie zarabiamy też darmowe BTC, lecz rożnie to system nalicza.
Właściciele systemu zarabiają 0.3% na wszelkich operacjach zakupu/sprzedaży udziałów.

Próbny dowód wypłaty z samych darmowych naliczeń (instant 6 potwierdzeń)

[Obrazek: potwierdzenie.jpg]

I kolejna z dnia 13.12.14

[Obrazek: potw.jpg]

Ref służę pomocą : https://x-value.org/6753

Czysty: https://x-value.com/


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - Pitman - 05-12-2014 01:13

Mozna uzywac Paypala? Sa jakies minima wplat/wyplat? Zeby cena rosla musimy cos robic czy tylko czekac?


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 05-12-2014 01:49

Nie spotkalem sie z minimalnym depozytym. Na probe wplacilem wpierw 30 tys satoshi. Jak się zaznajomilem z systemem to doplacilem wiecej i dalej wplacam.

Paypala nie uzyjesz, gdyz tylko wplaty/wyplaty w BTC.
Wyplaty sa instant.

Nic nie trzeba robić, na wykresie masz pokazane jak rosnie cena akcji.
Tylko wplacasz, kupujesz tyle akcji na ile Cie stac i czekasz na zwrot i zyski.
W kazdej chwili mozesz tez sprzedac swoje udzialy...

Program funkcjonuje od lutego br i ma tylko niecale 7 tys uzytkownikow.
Dlatego to nie jest typowy hyip.


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - szarydg - 06-12-2014 22:48

zapisałem się i wpłaciłem na razie 20k satoshi zobaczymy co to jest warte Smile


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - xardas1020 - 06-12-2014 23:02

nie widziałem tego tematu ...
ciekawie wygląda i zachęcająco Smile w wolnej chwili trzeba się temu bliżej przyjrzeć


bartex tak na oko plus minus jaka cena np 1 akcji w satoshi ?


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 06-12-2014 23:04

1$ po 6 miesiacach wygeneruje 3.7$ , po 9 - 9.4$, a po 12 - 17.6$

Po 3 miesiacach mamy z 1$ - 1.4$ - inwestycja długoterminowa, ale firma szwajcarska, ktora jest wiarygodna.

Cena akcji jest przedstawiona na wykresie. Codziennie rośnie, mozna kupic czesc tej akcji np 0.16%


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - xardas1020 - 06-12-2014 23:12

(06-12-2014 23:04)bartex89 napisał(a):  1$ po 6 miesiacach wygeneruje 3.7$ , po 9 - 9.4$, a po 12 - 17.6$

Po 3 miesiacach mamy z 1$ - 1.4$ - inwestycja długoterminowa, ale firma szwajcarska, ktora jest wiarygodna.

Cena akcji jest przedstawiona na wykresie. Codziennie rośnie, mozna kupic czesc tej akcji np 0.16%

brzmi ciekawie
a w jaki sposób sprzedawać akcje ? jak również kupować
mógłbyś troszkę screen obsługi po stronie w 1 zamieścić Smile


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - szarydg - 06-12-2014 23:18

jak długo czeka się na "zaksięgowanie" wpłaty?


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 06-12-2014 23:29

[Obrazek: aaaa.jpg]


Bitcoins: 0 <---- tu sa naliczane drmowe bonusy (reinwestuje,temu 0)
Super Shares: 1.80971382 akcje
Profit: -0.00717887 tyle pozostalo do odrobienia w dziennych naliczeniach
Portfolio value: 0.00917153 do wyplaty po sprzedazy


Wplata trwa 6 potwierdzen czyli ok godziny, wyplata jest instant i juz od razu jest pending na naszym wallecie bitcon i tu tylko 3 chyba potwierdzenia.


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - szarydg - 07-12-2014 18:59

czegoś tu nie rozumiem, wpłaciłem 20k satoshi, wszystko wydałem na udziały ale mam ich tylko za 11k, a prawie 9 mi wcięło...

tak to wygląda: http://zapodaj.net/382637fe2f129.png.html