Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie Google Maps/Ceneo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Opinie Google Maps/Ceneo (/Temat-Opinie-Google-Maps-Ceneo-102807)



Opinie Google Maps/Ceneo - Davi - 30-11-2014 22:28

Witam,
Orientuje się ktoś czy w Google Maps oraz Ceneo jest jakaś weryfikacja opinii po IP albo ciasteczkach? Chce sobie ponabijać trochę opinii narazie na ceneo czekam, a z Google Maps mam problem bo z automatu wszystkie moje opinie usunęło.


Pozdrawiam


RE: Opinie Google Maps/Ceneo - Klin - 30-11-2014 22:32

Jesli usunelo z automatu.... to zapewne maja jakies zabepieczenia. Z ciekawosci pozniej sprawdze, jak cos ogarne to podesle PW


RE: Opinie Google Maps/Ceneo - Davi - 30-11-2014 22:41

(30-11-2014 22:32)Klin napisał(a):  Jesli usunelo z automatu.... to zapewne maja jakies zabepieczenia. Z ciekawosci pozniej sprawdze, jak cos ogarne to podesle PW

Wygląda to tak, że dodałem do swojej firmy 3 opinie z poziomu tych kont kiedy jestem zalogowany opinie widać. Po wylogowaniu i ręcznie wpisaniu nazwy firmy liczba opinii:0.


RE: Opinie Google Maps/Ceneo - bulbas3000 - 19-09-2018 16:34

Dolaczam sie do tematu - czy ktos rozwiazal ten problem ? Smile


RE: Opinie Google Maps/Ceneo - lech - 07-12-2021 20:48

google maps jest tak powalony że prawdziwe opinie potrafi skasować, śmieszne jest to że jak ty je np widzisz to nikt inny nie, z ceneo nie wiem jak to wygląda