Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! (/Temat-DZIENNIK-PRACY-nykkusek-Kowi11-Jagan-Get-Rich-or-Die-Tryin-102655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - Shadow271 - 15-12-2014 17:03

Co jak co ale konwersję to ty masz wysoką


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - jagan - 15-12-2014 17:07

Konwersja przy tylu wyświetleniach to pikuś, ale bądź co bądź jednak jest wysoka Smile Pozdro i również śledzę, mam nadzieję że niebawem będziesz miał te 50zł dniówki a później 100 dzień w dzień średnio Wink


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - nykkusek - 15-12-2014 22:42

DZIEŃ 17

15 grudnia 2014


Poniedziałek taki sobie, czas się wziąć ostro do roboty, bo hajs się sam nie zrobi.. Muszę sobie zrobić jeden dzień wolnego w tym tygodniu od komputera, wysiada mi mózg, oczy i jestem ciągle zmęczony. Pisząc ten dziennik zyskałem wiele znajomości, które myślę, że zaowocują w przyszłości Wink (pozdrawiam Kubę, Kamila i Ewena Big Grin)


KUPIĘ LUB PRZYJMĘ (Xpokerface) DOWOLNE KONTO NA FB Z JAKIMŚ TAM STAŻEM. ZAINTERESOWANI PISAĆ PRIV Wink

Ile wczoraj zarobiłem?

[Obrazek: hahahassa-1418679046.jpg]

Ile dzisiaj zarobiłem?

[Obrazek: hahahas-1418679046.jpg]



Plany na jutro?
- KONTA KONTA KONTA



CEL DZIENNY : 31,00 ZŁ / 20 ZŁ

CEL DO KOŃCA ROKU - 101,50 zł / 250 zł


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - Bart24 - 15-12-2014 22:57

powodzenia =D


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - 4funsecond - 15-12-2014 23:16

Baaardzo miło się Ciebie czyta, szczególnie że nasze zarobki są na podobnym poziomie (lekko wyprzedzasz Big Grin) Będę zaglądał


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - nykkusek - 18-12-2014 21:22

DZIEŃ 20

18 grudnia 2014


Zarobki w ostatnich dniach drastycznie spadły, nie zabezpieczyłem się przed tym faktem, co niestety widać w wynikach z wtorku i środy.. Nie do końca wiem, co powoduje fakt, że tak mało osób wchodzi w moje linki, staram się z tym uporać, ale jakoś to mi nie wychodzi :/ Postaram się maksymalnie wykorzystać święta i zarobić jak najwięcej. Wspólnie z Jaganem i Puckiem szukamy NOWEGO sposobu na zarobek, bo spam po pierwsze ani nie jest ambitny, po drugie jest bardzo męczący i nie wdzięczny..
Myślę nad PPI/CPA/PPA i tak dalej, jednak nie mam w ogóle pojęcia jak w tym zacząć i zarabiać. Poczytam o sposobach i spróbuję zarabiać jakoś w/w metodami.


NIE MA CO SIĘ PODDAWAĆ, TYLKO ZARABIAĆ !!!



Ile przedwczoraj zarobiłem?

[Obrazek: przedwczorak-1418933667.jpg]

Ile wczoraj zarobiłem?

[Obrazek: wcziaraj-1418933667.jpg]

Ile dziś zarobiłem?

[Obrazek: dzus-1418933666.jpg]


Plany na jutro?
- czytać o PPA/CPI/PPI/ i wszystkim innym co ma w sobie literę P Cool


CEL DZIENNY : 20 ZŁ / 20 ZŁ


CEL DO KOŃCA ROKU - 146,50 zł / 250 zł


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - 4funsecond - 18-12-2014 21:41

Dobrze, że masz ambicje na coś więcej niż spam Wink .. Od ilu siedzicie w zarabianiu? Często gadacie?


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - nykkusek - 18-12-2014 22:09

Oni siedzą o wiele dłużej ode mnie, bo ja raptem miesiąc. Oni chyba ponad rok, z tego co się orientuję. Ogólnie to piszemy od paru dni codziennie na fejsie Wink


Ambicję mam, tylko jak ambicje przenieść na rzeczywistość, tego jeszcze nie wiem.


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - patryk0407 - 18-12-2014 22:21

Ważne że hajs wpada! Big Grin
Powodzenia! Big Grin


RE: nykkusek zarabia hajs, a przynajmniej stara się zarobić ;) - nykkusek - 21-12-2014 15:34

DZIEŃ 23

21 grudnia 2014


No cześć, ostatnio nie aktualizuję dziennika codziennie, nie mam na to czasu po prostu, ciągle staram się uporać z pierdo***** facebookiem, który stara się chyba mi zepsuć trochę krwi..(blokowanie linków)
Mimo wszystko, zaliczam ostatnie dni do udanych, wiem, że dniówka mogłaby być 2x większa ale nie mam pojęcia jak poradzić sobię z tymi linkami, jest to na prawdę frustrujące i męczące. Idę zaraz spać jestem zmęczony, a nie zamierzam pracować, bo wrzucanie linków które mają ostrzeżenia tylko wypala grupy i marnuje mi konta..



[Obrazek: ASHAHA-1419172166.jpg]

MA KTOŚ ROZWIĄZANIE TEGO PROBLEMU?! PRÓBOWAŁEM SUBDOMEN Z PRZEKIEROWANIEM I MASKOWANIEM, WSZYSTKICH SKRACACZY, NAWET WŁASNEGO BLOGA Z BUTTONEM PRZEKIEROWUJĄCYM NA PP LEADMORE I NIC! POMOŻE KTOŚ? NAGRODZĘ GO REPUTEM I FORUM GOLD!!







Ile przedwczoraj zarobiłem?

[Obrazek: asgasgasgasaa-1419171714.jpg]

Ile wczoraj zarobiłem?

[Obrazek: asgasgas-1419171716.jpg]
+ jeden lead, czyli wczoraj zarobiłem 40 zł - rekord Wink



Plany na jutro?
- ROZWIĄZAĆ PROBLEM ZBLOKOWANYCH LINKÓW!!!!!!!!!!!!!!!! 4


CEL DZIENNY : 40 ZŁ / 20 ZŁ


CEL DO KOŃCA ROKU - 201,50 zł / 250 zł (powinno się udać, ale cholera tam wie..)