Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! (/Temat-DZIENNIK-PRACY-nykkusek-Kowi11-Jagan-Get-Rich-or-Die-Tryin-102655)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


DZIENNIK PRACY: nykkusek & Kowi11 & Jagan - Get Rich or Die Tryin' ! - nykkusek - 29-11-2014 01:07

Witam wszystkich w moim dzienniku, będzie on dotyczył zarabiania poprzez serwisy shorte.st/adf.ly. Może trochę o sobie (jakby kogoś to interesowało Tongue).
Nazywam się Julian, mam 18 lat. Sytuacja finansowa rodziców zmusiła mnie do poszukiwania grosza gdziekolwiek, trafiło na internet. Próbowałem z sub-sms, bez wielkiego skutku (ledwo 20 zł). A teraz zaczynam ze skracaniem, dokładnie od paru dni. Dzięki pomocy Dantego z tego forum, rozkręciłem trochę FP i zacząłem jakieś tam zarabianie.

Długo się wahałem czy powinienem założyć dziennik. Zarobki mam nikłe, temat skracania nie wydaję się być jakiś ekscytujący. Jednak uznałem, że ów dziennik pomoże mi w samo-motywacji i dążeniu do postawionych sobie celów.
Plus oczywiście, będę mógł z perspektywy czasu zobaczyć jak zmieniałem sposoby zarobku i jak zmieniały się moje zarobki.

Co posiadam?
-Fan page o tematyce erotyczno-patriotycznej Jerk2 z około 600 lajkami.
-Wiadro motywacji.

Ile zarobiłem do tej pory?
-Całe 55 centów (pomijam 20 zł z HotCash)

Moje cele?
-Zarobić przez 2 tygodnie 5 $ na wypłatę z shorte (jestem realistą, bez promocji FP nie uzbieram większej kwoty)

CEL : 55c/5$


PS Jakby ktoś był chętny na jakieś share, pisać pw. Miło by było bardzo Smile


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - Kickster - 29-11-2014 02:21

No wez cel jakis wiekszy, tyle to na dzien cel Big Grin napisz do pana mysc skoro jeszcze nie zlecales wyplaty to zarejestruj sie pod niego, chlop Ci pomoze rozbujac fanpaga i podzieli sie z Toba istotnymi wskazowkami. Z nim zarobisz wiecej niz 5 dolarow do wyplaty. Taka moja rada Smile Zycze powodzenia


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - nykkusek - 29-11-2014 11:43

Już jestem zarejstrowany od innego użytkownika tego forum, który mi pomógł trochę rozbujać fp i to by było nie fair wobec niego. Z mysc bym musiał się jakoś inaczej dogadać Tongue


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - Dzonyy - 29-11-2014 11:54

Powinieneś osiągnąć cel bez większych problemów Smile


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - lukaas96871 - 29-11-2014 12:25

Jak już trochę rozbujany fp masz to te 5$ to kwestia max 3 dni Tongue

/zapraszam do mojego dziennika - ja nabijam viewsy bez fanpage i leci Smile


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - nykkusek - 29-11-2014 13:39

Zauważyłem, że shorte coś mi leci po wejściach, wg. skracacza mam np. 60 wejść a według shorte jest to 25-30.
50% wejść tylko zalicza, mój mentor powiedział, że to przez to że niektórzy mają AdBlocka?


(29-11-2014 12:25)lukaas96871 napisał(a):  Jak już trochę rozbujany fp masz to te 5$ to kwestia max 3 dni Tongue

No nie jest jakiś mega rozbujany, bardziej chodziło mi o to, że w ciągu tam 2-3 dni wpadło sporo lajków + fani są w miare aktywni. Ale i tak dziennie mam średnio jakoś tylko 130 wejść = 20 centów.


Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - Kickster - 29-11-2014 14:54

To ze Ci polowa ludzi wchodzi to normalka. Ja tak mialem nawet jak 10 k wchodzilo to na shortest 5k. Taki los.


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - nykkusek - 30-11-2014 14:50

W piątek zaplanowałem posty aż do godziny 14 dnia dzisiejszego. Niestety zawiodłem się trochę, bo wejścia spadły prawie o połowę. Doradziłby mi ktoś ile postów dziennie dodawać na fp i w jakich godzinach? Teraz dawałem 3 posty o godzinach 10:00, 14:00 i 19:00. Słyszałem, że częstotliwość postów ma wpływa na zasięg itp.

Co dziś zamierzam zrobić?
-Porobię parę kont na fb/odblokuje stare w związku z moim nowym "projektem"
-Poczytać o rozwijaniu FP, zdobywaniu fanów i utrzymania ich
-Zarobić chociaż 20-30 centów.

Wyniki z soboty : pokerface
-16 centów shorte/4 centy adfly
-niespodziewane 6,50 zł na HotCash (link na grupie wstawiłem chyba tydzień temu Tongue)

PS. Chętnie poszaruje, FP liczy już 750 lajków. Również chętnie posłuchałbym rad na temat rozwoju FP itp.


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - bykonrado - 30-11-2014 15:40

Dobrym hackiem na wejscia jest fake konto na fb dziewczyny. Do znajomych zapraszasz byle kogo na start dajmy 100 tylko w odstepach czasowych. Na astepny dzien dolaczasz do grup w ktorych sa fake znajomi. Za pomoca kodu dajesz tekst i link skracacza np. czy chcialbys miec taka dziewczyne mi na 3 grupach w 30min wpadlo 100wyswietlen ponad. Teraz mam wiecej grup i parenascue fake kont. I zyski sa. Sprobuj sil moze w ppi? Nie trzeba duzo czasu a zyski jakies sa.


RE: Dziennik pracy - skracanie linków. - nykkusek - 30-11-2014 23:27

Fejsbuk sobie poleciał ze mną w ch*** i aktualny zasięg jest mniejszy niż gdy miałem o połowę mniej lajków. Na razie daję sobie spokój ze skracaniem i zabieram się za sub-sms.
Jak na pierwszy dzień, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony (pozdro Oskar Tongue)

Ile dziś zarobiłem?
-7 zł HotCash
-8 centów na skracaniu beka

Co zamierzam jutro zrobić?
-Stworzyć kilka fake kont, zweryfikować je i połapać znajomych
-Znowu zarobić na subach.

Postanowiłem, że cel na shorte anuluję, w miedzy czasie dalej będe dodawać posty na FP, jednakże 99% uwagi skupię na subach sms. Także nowy cel:
-Wypłacić 50 zł z HotCash w ciągu tego tygodnia (proszę się nie śmiać :])

Zatem : 33/50 zł