Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czekać dłużej, czy odpuścić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Czekać dłużej, czy odpuścić? (/Temat-Czekac-dluzej-czy-odpuscic-102640)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Max998 - 29-03-2015 23:31

Ja pozwolę sobie zadać takie jedno pytanie. Już nie będę zakładał nowego tematu tylko tutaj zapytam.

Otóż, jak to jest, że kiedy dodam jakiś post na blogu to w ciągu 5-10 sekund wchodzi na bloga 15 osób z różnych krajów? To jakiś nie wiem BOT bloggera czy co? Bo wątpię, że w tej sekundzie akurat tyle osób znalazło ten nie wypozycjonowany wpis a najczęściej oprócz USA, Niemiec czy Brazylii są to kraje typu Iran, Czechy, Argentyna.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - alizen - 30-03-2015 15:54

Max998 jak już chcesz sie bawić w PPA to polecam wydać te kilka dyszek kupić sobie domene+ hosting. Bana na bloggerze można wyłapać i wtedy całe pozycjonowanie idzie sie yebac


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Shadiss - 30-03-2015 21:02

(02-12-2014 23:28)Klin napisał(a):  Zdobywasz Mass Video Blaster, UtubeDemon, dobre prywatne proxy. Kupujesz duza ilosc kont YT. Scrapujesz sobie liste pod popularnymi keywordami np hack, cheats pod kryterium - ostatnio dodane. Pobierasz masowo filmy konkurencji, zmieniasz ich kod MD5 zeby YT nie wykryl duplikatu. Przygotowywujesz sobie szablon ze spintaxem, tworzysz masowo opisy do kazdego z filmow. Uploadujesz filmy w duzej ilosci na YT za pomoca Mass Video Blaster'a. Podziwiasz efekt. Mozesz sie wspomoc komentarzami pod popularnymi filmami (masowe komentarze - UtubeDemon).

Stawiasz wszystko na dobrym serwerze i masz pol automat. YouTube jest Twoje.

Pozdrawiam


No widzę, że sposób jak na tutora bardzo dobry podałeś <haha>, faktycznie to forum jest dla dzieci. A może niech nauczy się pozycjonować film, tworzyć unikalny content, zdobywać traffic z fb/tw/pinresta/instagrama, pozycjonować przez web 2.0? Kopiowanie jest dla dzieci, które może przyfarcą i zarobią parę dolarów a potem po latach robienia tego samego nawet nie wiedzą co to gsa (przykładowo ten co ma 2k postów <haha>)


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Max998 - 30-03-2015 22:09

(30-03-2015 15:54)alizen napisał(a):  Max998 jak już chcesz sie bawić w PPA to polecam wydać te kilka dyszek kupić sobie domene+ hosting. Bana na bloggerze można wyłapać i wtedy całe pozycjonowanie idzie sie yebac

Mój ostatni blog, który usunęli miał niemal 2 lata i ponad 1k postów. Usunęli mi go tylko dlatego, że zacząłem wrzucać tam erotykę a nie ustawiłem opcji +18.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Niman - 15-04-2015 20:08

Czekać dłużej to dopiero początek