Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czekać dłużej, czy odpuścić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Czekać dłużej, czy odpuścić? (/Temat-Czekac-dluzej-czy-odpuscic-102640)

Strony: 1 2 3 4 5


Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 28-11-2014 21:21

Witajcie.

Od ponad miesiąca prowadzę blog PPA - stricte powiązanego z Hackami.
Umieszczam na nim własne, autorskie posty (od około półtora tygodnia 100% unikalnego tekstu), itp.
Całość pozycjonuję na "biało" - zdobywam linki, kataloguję, itp.

Niestety po dziesiątkach godzinach pracy efekty są wyjątkowe mierne. Niecałe 3 dolary zarobione i bardzo, ale to bardzo mała ilość wejść na bloga potęgują mój niepokój.

Jakieś dwa lata temu na identycznej metodzie działania udało mi się ładnie w ciągu pierwszych 2/3 miesięcy wypromować, a tutaj nie widzę żadnych predyspozycji do podobnych wyników.

I jestem z tego wszystkiego w kropce. Nie wiem co mam robić - czy sobie odpuścić i zaprzepaścić masę roboty, czy nadal aktualizować bloga, pracować i dać sobie jeszcze miesiąc/dwa czasu na efekty pozycjonowania...
Potrzebuję jakiś wskazówek.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc Idea


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - P.pw - 28-11-2014 21:27

To ja po 3 dniach wiecej na bloggerze na ppa na hackach zarobilem , 0 pozycjonowania ew przestaw sie na ppi


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - ErgePL - 29-11-2014 00:52

Rozkręci się albo dajesz jakieś nisze których nie wypromujesz bez wkładu troche większych $$$. Np. tekst jest twój, wszystko Twoje tylko jak dasz nisze np. Clash of Clans, Boom Beach to nawet nie licz, że pojawi się w google nawet na 5-tej stronie.
Nagrywaj filmy z hackami, promuj je to i strona sie wypromuje - wiem co mówie. Smile


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 29-11-2014 07:50

Niestety YT odpada. Możliwości mojego łącza, stałe IP oraz względnie mała ilość czasu skutecznie przenosi ten pomysł do "nie do zrealizowania".


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - ErgePL - 29-11-2014 09:44

Oj tam, zawsze można kupić konta i nawet filmy pobierać czyiś użytkowników i je po prostu wrzucić.
Żaden problem nagranie filmu i go wrzucenie + odpalenie bota do AddMeFast i promowanie. Dla mnie 5 minut roboty, a hajs jest. Smile


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Vister81 - 30-11-2014 11:32

W Video nawet mi się nie chce bawić, niestety... Wolę pozycjonować w mozolny sposób i potem jedynie wrzucać nowe wpisy, niż cały czas czuwać nad dostępnością filmów.

Dobra wiadomość jest taka, że mam jak do tej pory jedno pobranie na... tydzień Lol W dodatku za bardzo, ale to bardzo niskie stawki (Włochy - 0.18$...)


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - VoreCC - 30-11-2014 12:01

Napisz na PW to ci poddam pomysł.


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - makingmoney - 01-12-2014 22:14

...


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - Rafiks1992 - 01-12-2014 22:59

@up mozna takie sumy wyciagac pod warunkiem ze posiada sie zajebista nisze bez niej ani rusz ^^


RE: Czekać dłużej, czy odpuścić? - makingmoney - 01-12-2014 23:33

...