Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - Import z Chin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja - Import z Chin (/Temat-Inwestycja-Import-z-Chin-102613)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Inwestycja - Import z Chin - manitugg - 11-07-2015 09:33

A jak jest z grarancją na towary które sprowadzisz kto jej udziela ?


RE: Inwestycja - Import z Chin - adrick1197 - 11-07-2015 18:13

idzie zarobic na sciaganiu rzeczy z aliexpress czy dhgate.com? , bo widze ze duzej roznicy teraz nie ma w cenach po tym skoku dolara w góre Wink


RE: Inwestycja - Import z Chin - Obywatel - 12-07-2015 10:33

Sprawdzałem ceny dronów, w Chinach i UK. Ten sam model w Chinach można kupić o.... 0.90GBP taniej...


RE: Inwestycja - Import z Chin - pixel21 - 13-07-2015 20:07

Witam. Moje pytanie jest nastepujace. Placac dhlem musialbym zapłacić 57$ za przesyłkę. Są inne możliwości wysyłki za 0 $. Mógłby mi ktos w prosty sposób powiedziec dlaczego tak jest i czy ta przesyłka za 0$ dojdzie do Polski. Dziękuję za odp. P.S chodzi o vat i podatki ? Przeczytałem ten wątek ale jestem zielony w tych sprawach. Z góry dzieki za odpowiedz.


RE: Inwestycja - Import z Chin - Bentley1 - 14-07-2015 09:07

Ale skąd chcesz coś zamówić?


RE: Inwestycja - Import z Chin - pixel21 - 14-07-2015 09:25

Dhgate.com


RE: Inwestycja - Import z Chin - szpara - 15-07-2015 12:26

(11-07-2015 09:33)manitugg napisał(a):  A jak jest z grarancją na towary które sprowadzisz kto jej udziela ?

nie ma gwarancji ale zależy na kogo trafisz.
Zamawiałem ok 60 "elektronicznych rzeczy" , 8 z nich nie działało, napisałem do tego sprzedającego a on napisał ze przy kolejnej wysyłce dołoży mi 10 sztuk i obiecał że sprawdzi czy wszystko działa i wgl i przepraszał za problemy.
Dotrzymał słowa, w kolejnej przesyłce wszystkie rzeczy działały perfekto.



pixel21

szukaj sprzedających którzy mają w aukcji "free shipping"
ja tylko u takich zamawiam, najczęściej wysyłają DHLem a niektórzy pocztą.
I najlepiej zamawiać o sprzedawców którzy mają dużo tranzakcji na koncie, sam zamawiam u takich co mają po 1-5k tranzakcji, może ceny delikatnie wyższe niż u innych ale mam pewność ze dostanę to co zamawiam i w dobrym stanie Smile

(11-07-2015 18:13)adrick1197 napisał(a):  idzie zarobic na sciaganiu rzeczy z aliexpress czy dhgate.com? , bo widze ze duzej roznicy teraz nie ma w cenach po tym skoku dolara w góre Wink
oczywiście że da się zarobić, tylko że trzeba się rozglądać za rzeczami których nie ma na allegro albo jest ich mało, jeśli są to porównywać ceny z allegro do tych z chin.

Ktoś pisał o dronach, nie opłaca się ich ściągać ponieważ jest ich multum na allegro etc.
Ciężko się wbić w rynek, znaleźć coś niszowego, ale dla chcącego nic trudnego Smile


RE: Inwestycja - Import z Chin - pixel21 - 15-07-2015 18:24

China Post Air Mail - 10-30 dni. Za 0 $. Czy ktos zamawial tą metodą i czy przesyłka dotarła. Dziękuję z góry za odpowiedz. I jak to wygląd w kwestii podatkowej. Czy kupując za granica za 4-5 dolarów nie dolicza nam dodatkowych ceł i innych. Dziękuję z góry za odpowiedz. Pozdrawiam.


RE: Inwestycja - Import z Chin - manitugg - 15-07-2015 22:51

manitugg napisał(a):
A jak jest z grarancją na towary które sprowadzisz kto jej udziela ?

nie ma gwarancji ale zależy na kogo trafisz.
Zamawiałem ok 60 "elektronicznych rzeczy" , 8 z nich nie działało, napisałem do tego sprzedającego a on napisał ze przy kolejnej wysyłce dołoży mi 10 sztuk i obiecał że sprawdzi czy wszystko działa i wgl i przepraszał za problemy.
Dotrzymał słowa, w kolejnej przesyłce wszystkie rzeczy działały perfekto.



Tak właściwie to źle sformułowałem pytanie Smile chodziło mi o gwarancje na te rzeczy które ty sprzedasz na allegro, kto jest gwarantem co z serwisem


RE: Inwestycja - Import z Chin - xavi512 - 16-07-2015 09:28

(15-07-2015 18:24)pixel21 napisał(a):  China Post Air Mail - 10-30 dni. Za 0 $. Czy ktos zamawial tą metodą i czy przesyłka dotarła. Dziękuję z góry za odpowiedz. I jak to wygląd w kwestii podatkowej. Czy kupując za granica za 4-5 dolarów nie dolicza nam dodatkowych ceł i innych. Dziękuję z góry za odpowiedz. Pozdrawiam.

Ja zamawiałem tą metodą wiele razy. Wszystkie przesyłki do mnie dotarły. Czekam na jeszcze jedną. Teraz praktycznie w ciągu 10 dni przesyłka była u mnie. Jak kupowałem max do 10$ to nigdy nic nie musiałem płacić dodatkowo.