Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lepsze warunki do handlu na rynku Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Lepsze warunki do handlu na rynku Forex (/Temat-Lepsze-warunki-do-handlu-na-rynku-Forex-102591)



Lepsze warunki do handlu na rynku Forex - Anthony - 27-11-2014 22:16

Witam,

zauważyłem, że jest na forum trochę osób zainteresowanych rynkiem Forex. Proponuję takim osobom, zarówno tym już inwestującym jak również tym, które dopiero zamierzają to robić, dodatkowe korzyści jakich nie oferują bezpośrednio brokerzy.
W większości przypadków podczas zawierania transakcji, inwestor ponosi różnego rodzaju koszty na rzecz brokera. Najczęściej jest to koszt spreadu.
Można jednak ten koszt zredukować i właśnie takie rozwiązanie proponuję. Od każdej zamkniętej pozycji otrzymywać mogą Państwo zwroty części ponoszonych kosztów spreadu. Wysokość zwrotów uzależniona jest od wolumenu zamykanej pozycji oraz instrumentu, którego dotyczyła.
To rozwiązanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, a może znacząco zredukować koszty transakcyjne i przyczynić się do większych i stabilniejszych zysków.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu w wątku lub na priv.

Pozdrawiam.


RE: Lepsze warunki do handlu na rynku Forex - Comparic - 28-11-2014 14:00

Mógłbyś podać szczegóły? Smile


RE: Lepsze warunki do handlu na rynku Forex - Anthony - 01-12-2014 01:25

Zwroty dotyczą rachunków w IronFX i HotForex. Tak jak wspomniałem wysokość zwrotu za daną zamkniętą pozycję zależy od wielkości tejże pozycji i instrumentu. Zwykle są to kwoty w granicach $3-$4 za lota.

Komu jak komu, ale Tobie/Wam w Comparic chyba nie trzeba tłumaczyć jak to działaSmile

Pozdrawiam.


RE: Lepsze warunki do handlu na rynku Forex - Comparic - 03-12-2014 14:56

(01-12-2014 01:25)Anthony napisał(a):  Zwroty dotyczą rachunków w IronFX i HotForex. Tak jak wspomniałem wysokość zwrotu za daną zamkniętą pozycję zależy od wielkości tejże pozycji i instrumentu. Zwykle są to kwoty w granicach $3-$4 za lota.

Komu jak komu, ale Tobie/Wam w Comparic chyba nie trzeba tłumaczyć jak to działaSmile

Pozdrawiam.

Pytam w imieniu forumowiczów Wink


RE: Lepsze warunki do handlu na rynku Forex - trio - 25-01-2015 13:57

W jakiej wysokosci sam uzyskujesz takie zwroty miesiecznie, moze wkleisz dowody wyplat ?


RE: Lepsze warunki do handlu na rynku Forex - Anthony - 25-01-2015 16:12

@trio
Mógłbyś sprecyzować pytanie bo nie do końca wiem jak je rozumieć? Smile