Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a (/Temat-Opcje-binarne-Dziennik-pracy-matchless-a-102554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 13-01-2015 09:37

Nic na siłę a ja jednak spróbowałem. W skrócie można podsumować wczorajszy dzień tak: czarna seria Wink.
Może chociaż mózg przestawi się na bardziej logiczne myślenie dzięki temu, zasypane i zarośnięte ścieżki zostaną przetarte aby znów wrócić na właściwe tory.
Postawiłem kilka dłuższych opcji do 16 stycznia, zobaczymy czy tym razem lepiej odczytałem wykres.

W związku z utratą sprzętu oraz statystyk, muszę się zaposiłkować danymi ze strony. Kwota od jakiej zaczynam po przerwie to 53575,65.

A jak minął ten dzień?

Wygranych - 1
Przegranych - 6

Bilans dnia - -105
Stan konta - 53295,65

Jako, że nie jestem typowym Polakiem i nie popieram stawiania pomników narodowych porażek i katastrof, screena nie będzie Wink.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 13-01-2015 23:54

Czarne scenariusz mogą się zadarzać, jest to niewykluczone, ale przynajmniej napisz, na czym ta jedna opcja weszła Tongue


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 14-01-2015 09:27

Weszła przy EUR/AUD Wink.
Długie pozycje mają się dosyć dobrze, jedna (z sześciu) coś się nie może zdecydować w którą stronę się udać. Jeszcze dwa dni zostały do ich zakończenia.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 16-01-2015 18:59

Czarna seria już za mną, przynajmniej na to wygląda. Dobrze mi zrobiła, otrząsnąłem się z zimowego snu.
Po raz kolejny mam potwierdzenie, że zdecydowanie lepiej czuje się przy dłuższych opcjach. O sekundowych dawno zapomniałem i nie tęsknię, a kilkunasto minutowe kuszą szybką informacją o wyniku działania. Kolejne dni i tygodnie będą na potwierdzenie tego, gdzie powinienem zostać i na tym się skupię w dalszym okresie czasu.

W poniedziałek zacznie się nowy tydzień i nowe stawianie. Mam tylko nadzieję, że tym razem Frank i jego kumple nie zrobią znowu czegoś głupiego.

[Obrazek: No67V3p.jpg]

Wygranych - 5
Przegranych - 1

Bilans dnia - 68,75
Stan konta - 53514,4


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - banikzabota - 19-01-2015 19:49

Powodzenia ! Smile


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 25-01-2015 03:23

Według mnie opcje 15 minutowe do godzinnych są najoptymalniejsze i w miarę proste do przewidzenia/


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 31-01-2015 10:56

Mi tam jakoś lepiej przychodzą dłuższe Wink.
Dziś jest wielki dzień, żegnam się z dotychczasową pracą a w poniedziałek zaczynam nową. Więcej wolnego czasu dzięki temu będę miał i może wreszcie poświęcę opcjom tyle czasu ile miałem zamiar.

Ten tydzień minął na 5 obstawieniach tylko. Wpadły z dużym zapasem 4, a jedna także z zapasem nie weszła..Korciło mnie aby obstawić na kilkudniową opcje coś z frankiem na wzrost, ale się ostatecznie powstrzymałem, chociaż dobrze bym na tym wyszedł.

[Obrazek: uTZNRb2.jpg]
[Obrazek: jRx8JaZ.jpg]

Wygranych - 4
Przegranych - 1

Bilans dnia - 51,75
Stan konta - 53566,15


Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Admin - 19-09-2016 17:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.