Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a (/Temat-Opcje-binarne-Dziennik-pracy-matchless-a-102554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 01-12-2014 22:02

Muszę przyznać, że książka Murphy'iego rozjaśnia umysł a wykres już nie jest tylko chaotyczną linią. Co prawda od deski do deski jeszcze nie mam jej w całości przyswojonej, a notatki czekają na dogłębne analizę, lecz już mogę stwierdzić, że jest to lektura obowiązkowa.

Dzisiaj nie spieszyłem się z obstawianiem, a stawek nawet nie ruszałem. Miałem nie stawiać po tysiąc to nie stawiam Wink.
W jednym przypadku za wcześnie zareagowałem i wykres spokojnie kontynuował swój trend, a to wszystko na moich smutnych oczach.

Jutro plan jest podobny, lektura, analiza i jak wykres wpadnie mi w oko to coś obstawie.

[Obrazek: zfWhrcN.jpg]

Wygranych - 8
Przegranych - 2

Bilans dnia - 107,5
Stan konta - 53780,04


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - yolo69 - 01-12-2014 22:25

masz tą książke w pdf? jaka jest pełna nazwa?

A tak w ogole to powodzenia i udanych zakładów : )


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 01-12-2014 22:31

Tak mam. "Analiza techniczna rynków finansowych", wysłałem prywatną wiadomość do Ciebie.
A powodzenia zawsze się przyda, nie dziękuję Smile.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Maersk - 01-12-2014 22:43

(01-12-2014 22:31)matchless napisał(a):  Tak mam. "Analiza techniczna rynków finansowych", wysłałem prywatną wiadomość do Ciebie.
A powodzenia zawsze się przyda, nie dziękuję Smile.

Mi również możesz wysłać jak to nie problem


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 01-12-2014 22:45

Żaden problem Smile.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - prayy - 01-12-2014 23:00

Takze bym poprosil o link do pdf Smile


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 01-12-2014 23:05

A jakby tak wrzucić linka przez shorte a sam plik na astrocashie zalokować? Jerk2
Wysłałem wiadomość do Ciebie prayy.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Arivi - 01-12-2014 23:14

Życzę powodzenia.

Także proszę o linka Lol
Początkujący zrozumie tą książkę? Czy lepiej przed przeczytać jakieś podstawy?


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 01-12-2014 23:22

W tej materii ja jestem zielony, ale sama treść książki jest dla mnie w pełni zrozumiała. Dobrze wytłumaczone, na przykładach i ...ta książka chyba zalicza się do podstaw z tego co się orientuje Wink.
Poszła prywatna wiadomość.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - prayy - 01-12-2014 23:23

Co do shorte to nie jest to glupi pomysl ale mysle ze na astrocash duzo bys nie wyciagnal. Jest to jednak taki content ktory trafia do grupy osob ktore maja cos wspolnego z internetem jednak a nie tylko facebook. No chociaz zalezy to chyba od dostepnosci tego e-booka w sieci, moze jakby to nie bylo za bardzo dostepne i dobrze to wyprowac to moze i daloby jakies zyski Smile

@topic
No i oczywiscie zycze powodzenia i sukcesow bo mimo ze grasz na koncie demo to wiem ze mimo wszystko cieszy wygrana Smile