Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal - pytanie (/Temat-Paypal-pytanie-102553)



Paypal - pytanie - rj7rad - 27-11-2014 13:55

Witam, zamierzam pierwszy raz zlecić wypłatę na Paypal. Konto mam już kilka ładnych lat, ale nigdy z niego nie korzystałem. Zaraz po otrzymaniu pieniędzy chcę je zainwestować. Czy wszystko pójdzie po mojej myśli ? Nie zechcą jakieś weryfikacji ?
Z góry dzięki za odpowiedź


RE: Paypal - pytanie - linoskoczek - 27-11-2014 15:52

Nie zechcą. Zweryfikowałeś już podłączając konto bankowe do PayPala.


RE: Paypal - pytanie - romanbos - 02-12-2014 17:36

Potwierdzam , nie ze chcą zweryfikować,


RE: Paypal - pytanie - twardy - 02-12-2014 17:53

Chyba, ze przekroczysz 10000zl wplywow to wtedy wolaja o rachunek i dowod osobisty Smile


RE: Paypal - pytanie - BaaTooN - 02-12-2014 20:51

Chyba, że będziesz chciał coś wpłacić np. na paidverts przez paypal, wtedy musisz mieć zweryfikowany rachunek bankowy, czyli klikasz na PP o potwierdzenie konta bankowego i paypal wysyła Ci na konto bankowe dwa małe przelewy, poźniej podajesz ich wartość na pp i masz potwierdzone konto bankowe. Przynajmniej ja tak miałem Smile


RE: Paypal - pytanie - domin_dz - 02-12-2014 21:05

Nie raz żądają weryfikacji, gdy będziesz miał jakieś podejrzane operacje na koncie lub zalogujesz się z innej lokalizacji (często trafia się inna lokalizacja przy zmiennym IP w neostradzie). Ogólnie odradzam PP, dla mnie to syf... Przyblokowali mi 1000 zł i nawet po weryfikacji kasę mogłem wypłacić dopiero po 180 dniach, ponieważ jak to napisali - to ze względów bezpieczeństwa.