Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie są sprawdzone sposoby na promowanie kampanii gier MMO ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jakie są sprawdzone sposoby na promowanie kampanii gier MMO ? (/Temat-Jakie-sa-sprawdzone-sposoby-na-promowanie-kampanii-gier-MMO-102518)



Jakie są sprawdzone sposoby na promowanie kampanii gier MMO ? - playwok - 26-11-2014 20:48

Chodzi mi o te kampanie, które płacą za rejestracje tak jak w gameflow czy portmmo. Czy znacie jakieś strony gdzie można zdobyć na prawde dużo leadów w bardzo krótkim czasie ? Mam swoją stronę z grami MMO, które promuję, ale jest nowa i dopiero widnieje na 7 stronie w google dla słowa kluczowego: darmowe MMO, a co dopiero innych słów kluczowych. Fanpage mam, ale też dużo fanów z tego zdobyłem na stronach z wymianami lajków. Kanał youtube też mam, ale większość mojej audiencji jest z poza Polski. Wiem, że najłatwiej jest tym co mają już dużą baze subscriberów z Polski, fanów na fb czy dobrze wypozycjonowaną stronkę, ale czy ktoś świeży jak ja jest w stanie zdobyć dużo ilość leadów szybko dzięki jakimś wynalazkom jak kwejk itp? Wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi.


Jakie są sprawdzone sposoby na promowanie kampanii gier MMO ? - Hybrid1990 - 07-04-2018 13:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.