Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress się rozleciał. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress się rozleciał. (/Temat-Wordpress-sie-rozlecial-102319)



Wordpress się rozleciał. - panarbuz - 24-11-2014 12:24

Witam serdecznie.

Dzisiaj rano sprawdzałem moją stronę i wszystko śmigało jak należy, wpadały pobrania i strona pod względem kosmetycznym wyglądała ok.

Godzinkę później wbijam by sprawdzić a tu boom! Rozleciało się, szablon szwankuje, slider się nie pokazuje, brakuje grafik. Na posty nie da się wejść bo natychmiast pluje 404, tak samo dzieję się w przypadku /wp-admin. Nic nie da się zrobić, wie ktoś lub miał ktoś podobny problem z czymś takim? Sad


RE: Wordpress się rozleciał. - psk9 - 24-11-2014 12:30

Nie zrobiło auto aktualizacji na 4.0.1 ?


RE: Wordpress się rozleciał. - panarbuz - 24-11-2014 12:35

@edit. Teraz to robi na zmianę, raz śmiga raz się wali... mother of god.. why me? Dalej to samo...


RE: Wordpress się rozleciał. - Kede - 24-11-2014 14:21

Daj adres, nie wróżymy z fusów Big Grin Wyślij na PW to lookne.


RE: Wordpress się rozleciał. - panarbuz - 25-11-2014 08:56

Teraz strona główna jest, żadnych podstron nie widzi. Na wp-admin da się wejść bez problemu. Z panelu widzę wszystkie posty, ale jak chcę wejść na niego to Not Found

The requested URL /nazwa-niszy/ was not found on this server.

Sprawdziłem ustawienie w worpress premalinks, dałem na custom i %postname%, puki co działa wyśmienicie, zobaczymy czy będzie miał miejsce jakiś inny crash później.


RE: Wordpress się rozleciał. - Qwik - 25-11-2014 09:41

Może serwer szwankuje.


Odp: Wordpress się rozleciał. - Koja - 25-11-2014 10:27

Też coś takiego miałem. Kiedy wchodziłem w posty to było strona nie znaleziona, zdjęcia same znikały. Po paru dniach samo się naprawiło. Ale dla pewności napisz do supportu swojego hostingu.

Wysłane za pomocą telefonu


RE: Wordpress się rozleciał. - biol1y - 25-11-2014 20:26

Gdybyś miał backup to teraz tylko restore i śmiga, ale zakładam,że nie masz. Możesz zobaczyć u dostawcy hostingu, może robił on okresowe backupy jakby nic już nie pomogło.


RE: Wordpress się rozleciał. - TOMEK94 - 11-12-2014 22:16

Czyżby superhost.pl? Sam miałem też ten problem w tym okresie co Ty.
Przypisanie nowego użytkownika do bazy danych i zabranie dostępu poprzedniemu naprawiło problem Smile