Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zacząć zarabiać! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcę zacząć zarabiać! (/Temat-Chce-zaczac-zarabiac-102226)



Chcę zacząć zarabiać! - ezz1337 - 22-11-2014 21:31

Witam, jestem nowy w zarabianiu przez internet..Szukam czegoś co łatwo ogarnę, szybko uzyskam minimalną kwotę do wypłaty..Przez chwilę zarabiałem na autosurfon.pl zarobiłem tutaj praktycznie 5zł po przesłaniu na pp 4,05zł w ok 4dni..
Jeżeli ktoś chcę też się zarejestrować to zapraszam: http://autosurfon.pl/?ref=9229
Jednak nie wiem czy ta strona jest do końca opłacalna, może jest coś innego, bo nie chcę mi się klikać codziennie tych lubię to Wink Jeżeli ktoś pomoże mi lepiej zacząć z tym zarabianiem proszę o kontakt PW, lub tutaj w komentarzu Wink


RE: Chcę zacząć zarabiać! - Mateush - 22-11-2014 21:35

całe forum masz o zarabianiu

poczytaj, sprawdź co ewentualnie może Cię zainteresować. zastanów się czy chcesz coś zainwestować czy chodzi Ci o zarobek z niczego, tj. bez inwestowania, przy ciężkiej pracy

Każdy będzie Ci teraz podrzucać swoje metody, by naciągnąć Cie na rejestracje z refa.

Musisz się określić, co chcesz robić, chociaż ogólnie, ale musisz mieć jakąś wizję.


RE: Chcę zacząć zarabiać! - ezz1337 - 22-11-2014 21:39

Na pewno nie chcę inwestować i nie chcę też zarabiać ogromnych kwot, wystarczy mi min. 50zł miesięcznie, może być mniej, może być więcej :v
Chciałbym "pracować" jeżeli tak to można w ogóle nazwać, praktycznie tak samo jak na autosurfonie, przez klikanie w jakieś linki za które dostaję PKT i wymieniam je na PLN..


RE: Chcę zacząć zarabiać! - Kede - 22-11-2014 21:42

To małe masz wymagania Wink Postaw sobie większe cele. A klikanie w linki upośledza umysł i pozbawia kreatywnego myślenia. W tym samym czasie mógłbyś rozkręcić coś co generowałoby dla Ciebie stały dochód z pewnością wyższy niż te 50zł miesięcznie.


RE: Chcę zacząć zarabiać! - ezz1337 - 22-11-2014 21:51

Myślałem coś nad hotcash, catshare..Mam dobry internet, więc wrzucenie czegoś nie jest problemem, ale ciężej jest zareklamować to..


RE: Chcę zacząć zarabiać! - Krakersik - 22-11-2014 23:45

Powiem Ci że z niczego (bez reklamowania/spamowania itd.) to nie za bardzo da się zarobić. Buxy bez poleconych? Żenada. PV bez wkładu początkowego to też mozolna zabawa. Ja nigdy nie miałem smykałki do marketingu typu facebook, FP itp. Zarobiłem trochę kasy w normalnej pracy i teraz myślę gdzieś zainwestować/ grać. Głównie w opcje binarne. Co mogę poradzić? Chyba sam nie wiem. Podobno sub sms to dobry rynek jeśli chodzi o spamowanie. Lepszy od skracaczy linków mi się wydaje.


RE: Chcę zacząć zarabiać! - ezz1337 - 23-11-2014 01:48

A istnieją strony które wypłacają od 0.2$? Bym był nimi zainteresowany..Jeżeli nie to chyba wrócę do autosurfon i tam zarobię coś i pomyśle co dalej Wink


RE: Chcę zacząć zarabiać! - Admin - 23-11-2014 09:01

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Chcę zacząć zarabiać! - Admin - 23-11-2014 09:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.