Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka konwersja? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Jaka konwersja? (/Temat-Jaka-konwersja-102149)



Jaka konwersja? - rafixbejbe - 21-11-2014 21:49

Witam was, czy ktoś zarabiał poprzez wstawianiu postów na grupach na fb? Jaką mieliście wtedy konwersję? Już to nie działa? Mam 900 wejść i ani jednego leada coś jest chyba nie tak.


RE: Jaka konwersja? - Kondziozwykopu - 21-11-2014 21:54

no też widze że z tym już coś słabo, ale co nieco jeszcze da się wyciągnąć


RE: Jaka konwersja? - Stworkowaty - 21-11-2014 22:38

Jak się nie umie spamować to jest słabo. Big Grin


RE: Jaka konwersja? - filmsonline - 22-11-2014 17:03

Trochę potestowałem i słabiutko w porównaniu z Eforsa.pl!!!!
duży minus za brak prawdziwych odnowień i niższe stawki niż w eforsa.pl

Zachęci mnie któryś z administratorów?
Macie cokolwiek co biło by konkurencję na głowę a przynajmniej im dorównało?


RE: Jaka konwersja? - Leaders - 22-11-2014 17:30

(22-11-2014 17:03)filmsonline napisał(a):  Trochę potestowałem i słabiutko w porównaniu z Eforsa.pl!!!!
duży minus za brak prawdziwych odnowień i niższe stawki niż w eforsa.pl

Zachęci mnie któryś z administratorów?
Macie cokolwiek co biło by konkurencję na głowę a przynajmniej im dorównało?

Daruj sobie... Każdy temat spamujesz zachwalając eforsę...

Kilka faktów:
1. U nas są odnowienia.
2. Stawki są porónywalne, w dodatku u nas samemu można wybrać jaką się chce mieć, my nie tniemy leadów. A to dość wrażliwy temat na ofersie podobno... Wink

Podaj mi swój login na HotCash - chętnie sprawdzę Twoje wyniki u nas i czy w ogóle robiłeś jakieś "testy" porównawcze... Jeśli nie odpowiesz na ten post, to tylko do końca ośmieszysz siebie i eforsę tymi nędznymi próbami kryptoreklamy Smile

Pozdrówki.


RE: Jaka konwersja? - Sznurek11 - 14-02-2015 13:41

No i nie odpisał, ośmieszył siebie i eforsę. Ja tam jestem na HotCash, są dobre stawki, fajne programy, dobry kontakt, syzbka wypłata i przede wszystkim piękne layouty programów Wink Pozdrawiam i dziękuję za założenie i prowadzenie HotCash! Smile