Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świąteczny Dziennik Pracy - lebshot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Świąteczny Dziennik Pracy - lebshot (/Temat-Swiateczny-Dziennik-Pracy-lebshot-102018)



Świąteczny Dziennik Pracy - lebshot - lebshot - 20-11-2014 00:09

Witam wszystkich !

Postanowiłem założyć ten dziennik aby zwiększyć swoją motywację. Moim celem jest zarobienie pieniędzy na prezent na święta i na swoje drobne wydatki. Kiedyś działałem sporo z CPA i zarabiałem nawet ładne sumki, ale zaprzestałem pracować i moje zarobki spadły do zera. Będę zajmować się Subskrypcjami SMS i CPA.

Mój cel to zarobić 400zł na SUB-SMS i 300$ w CPA do 19 grudnia. Licząc od 19 listopada czyli mam na to równe 31 dni Smile Aby osiągnąć swój cel muszę zarabiać dziennie 12,90zł i 9,70$. Cel wygląda na bardzo łatwy do osiągnięcia i mam nadzieję że mi się to uda Big Grin

Jeśli ktoś chciałby porozmawiać lub o coś spytać w PPA to służę moją pomocą na tyle ile mogę i będę miał czas.

Dzień 1 (19 Listopada)
Zarobki :
Sub-SMS : 35,00zł
CPA : 0,00$



RE: Świąteczny Dziennik Pracy - lebshot - ErgePL - 20-11-2014 04:16

Widze ciekawy haj$ chcesz uzbierac w miesiac... Powodzenia i będe śledzil! Wink


RE: Świąteczny Dziennik Pracy - lebshot - lebshot - 20-11-2014 05:36

(20-11-2014 04:16)ErgePL napisał(a):  Widze ciekawy haj$ chcesz uzbierac w miesiac... Powodzenia i będe śledzil! Wink

Lepiej próbować z troszkę wyżej postawionym celem żeby mieć do czego dążyć, subskrypcje traktuje jako dodatkowy zarobek. Jeśli wypali mi nisza do CPA to na pewno minimum 200$ uzbieram tak mi się wydaje Big Grin


RE: Świąteczny Dziennik Pracy - lebshot - Watoga - 20-11-2014 06:58

No cel na te 31 dni ustawiłeś sobie niebiedny ;-)
Ale czuje, że się na tym znasz i cel jest jak najbardziej realny.
Nic tylko życzyć powodzenia w zarabianiu ;-)

Pilnuj się bo będziemy Cię śledzić.


RE: Świąteczny Dziennik Pracy - lebshot - lebshot - 20-11-2014 07:05

(20-11-2014 06:58)Watoga napisał(a):  No cel na te 31 dni ustawiłeś sobie niebiedny ;-)
Ale czuje, że się na tym znasz i cel jest jak najbardziej realny.
Nic tylko życzyć powodzenia w zarabianiu ;-)

Pilnuj się bo będziemy Cię śledzić.

Do 31 dni akurat potrzebuje tych pieniędzy i muszę dojść do celu, tak mówiąc szczerze mam plan to zrobić w krócej niż 31 dni. Wszystko zależy od tego czy mój pomysł wypali, potrzebuje potestować go 2-3 dni.
Czy się na tym znam? Szczerze to kiedyś z 1,5 roku lub dwa lata temu to miałem większą wiedzę na ten temat. Teraz wszystko się pozmieniało, chyba że dalej wystarczy nagrać ładny filmik do YouTuba i regularnie dodawać łapki/komentarze/wyświetlenia żeby się szybciutko wypromował Cool


Świąteczny Dziennik Pracy - lebshot - Hybrid1990 - 25-11-2019 17:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.