Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wysłać mailing? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jak wysłać mailing? (/Temat-Jak-wyslac-mailing-102016)



Jak wysłać mailing? - venzer - 19-11-2014 23:43

Witam
posiadam listę około 300 e-mail (w notatniku) i chciał bym wysłać do nich jednorazowo wiadomość ale tak aby nie wylądowało w w folderze SPAM.
Ktoś z was ma jakieś doświadczenie?
Chodzi mi o to aby skopiować te adresy w jedno miejsce dodać wiadomość i wysłać jednym kliknięciem ofertę.


RE: Jak wysłać mailing? - ololo - 20-11-2014 03:17

Z moich doświadczeń freshmail


RE: Jak wysłać mailing? - PayDay - 17-12-2014 15:27

napisz to pomogę


RE: Jak wysłać mailing? - adskun - 20-12-2014 10:28

możesz postawić skrypt mailingowy na swoim serwerze i wysyłać z niego.


RE: Jak wysłać mailing? - Reszka - 23-12-2014 14:23

sendblaster.com
mailing.system3.pl
salesmanago.pl
infinitymedia.pl
kogio.pl
inis.pl/bazy-emailingowe?gclid=CPH1souf3MICFSYUwwod21kA1w
coig.com.pl/Email_marketing_bazy_emailowe_emaile_firm.php
redlink.pl
sare.pl
anomail.pl
Jest tego trochę, wybrać musisz sam.


RE: Jak wysłać mailing? - arerouso - 23-12-2014 22:45

Ja mam w tym dość spore doświadczenie, nie mówię o wysyłaniu e-maili bo to każdy umie zrobić byle jakim dostępnym w sieci programem, ale o wysłaniu ich tak aby nie trafiły do spamu.
Niemniej 300 e-maili to bardzo mała baza. Przy tak małej bazie pokusił bym się o wysłanie poprzez jakieś darmowe konto z dużymi odstępami czasowymi jeśli się mocno nie śpieszy.
Jeśli baza jest legalna to zapraszam na PW - mogę pomóc.


RE: Jak wysłać mailing? - Reszka - 23-12-2014 23:19

(23-12-2014 22:45)arerouso napisał(a):  Przy tak małej bazie pokusił bym się o wysłanie poprzez jakieś darmowe konto z dużymi odstępami czasowymi.
onet + odstęp 4s-8s na 300 setki wystarczy.


RE: Jak wysłać mailing? - arerouso - 24-12-2014 00:59

Przy takiej bazie to ja bym dał odstęp nawet 5 minutowy, a i tak cała baza pójdzie w dobę z haczykiem Cool a jak bym miał na to więcej czasu to bym gmailem rozesłał Smile Do tego umiejętnie napisana treść i 99% skuteczności masz jeśli chodzi o wpadanie do spamu Wink


RE: Jak wysłać mailing? - Druga Wypłata - 26-02-2015 11:20

Polecam AIOP (AllInOneProfits) Oferuje on stworzenie bazy mailingowej, dzięki której potem możesz jednym kliknięciem wysłać wiadomość do wszystkich Wink Jeśli wiadomość będzie dobrze napisana, to nie trafi do spamu Wink