Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - mało czasu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja - mało czasu (/Temat-Inwestycja-malo-czasu-102012)

Strony: 1 2


Inwestycja - mało czasu - matys307 - 19-11-2014 22:34

Witam,
chciałbym sobie zarobić parę groszy. W co mogę zainwestować powiedzmy 500 zł tak, żebym musiał poświęcać na to mniej więcej godzinę. półtorej dziennie? Nie mam czasu na więcej niestety. Oczywiście suma mogłaby być większa, ale pierw chciałbym przetestować dany sposób, aby się na tym nie wyłożyć. Myślałem nad PaidVerts, ale tam to mnie chyba procenty przy przelewach by zjadły (tak mi się wydaje), przynajmniej kiedyś tak tam było. Teraz PaidVerts nadal jest ciekawe? Ma już trochę czasu i chyba jest pewne ryzyko, że strona może się zamknąć, a pamiętam, że były ataki na nią.

Proszę o propozycje. Wyplata/wpłata gotówki z banków internetowych to tylko PayPal (żadne Skrille czy coś takiego).


Inwestycja - mało czasu - Admin - 19-11-2014 22:35

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Inwestycja - mało czasu - matys307 - 21-11-2014 13:05

W paidverts warto inwestować ? Ile potrzeba wydać tam żeby miesiąc w miesiąc mieć coś z tego?


RE: Inwestycja - mało czasu - michaloo22 - 21-11-2014 17:22

Sprawdź PW nie baw się w PV ani MTV Undecided


RE: Inwestycja - mało czasu - Kede - 21-11-2014 18:15

@[michaloo22] Jak coś ciekawego to mi też podeślij bo myślę nad inwestycją.


RE: Inwestycja - mało czasu - matys307 - 21-11-2014 21:22

Typowe naciągnięcie na kase. Strata czasu.


RE: Inwestycja - mało czasu - Punter - 22-11-2014 14:09

Ja tam nadal polecam inwestycje w PV. Program ciągle się rozwija, ma się dobrze i stabilnie, wypłaca bezproblemowo, naliczenia w ostatnim czasie jeszcze lepsze. Moim zdaniem warto wejść, chętnie pomogę jak coś to PW. A decyzja należy do Ciebie Smile


RE: Inwestycja - mało czasu - haha40027 - 22-11-2014 15:08

PV nadal atrakcyjne aczkolwiek wszystko zależy od Twoich "wymagań".

Warto się zorientować czy to na blogach czy tu na forum, tj. pooglądać jak wyglądają naliczenia i zrobić sobie jakieś kalkulacje ile zajmie odzyskanie kapitału, a później już tylko zyski.

Nie wiem czy nie lepiej byłoby to ulokować np. z MTV aczkolwiek tak jak wspomniałem - przede wszystkim jakie masz oczekiwania.


RE: Inwestycja - mało czasu - romanbos - 24-11-2014 22:46

(21-11-2014 18:15)Kede napisał(a):  @[michaloo22] Jak coś ciekawego to mi też podeślij bo myślę nad inwestycją.

Witam
Może chcesz zarobić 1.68% dziennie, ale trzeba zainwestować 1000$.
Zysk średni, ale lepiej mniej i mieć pewny zysk.


RE: Inwestycja - mało czasu - Pan Inwestor - 24-11-2014 23:47

Jeżeli nie chcesz poświęcać nic czasu to polecam ten program: http://www.inwestycjewinternecie.pl/disign-pl-inwestycje-w-polska-siec-ekranow-cyfrowych-nawet-55-w-skali-roku-program-dlugoterminowy/

Minimum to 1.000 złotych. Zresztą, wszystko jest opisane w wątku :-)