Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co by tu zrobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co by tu zrobić (/Temat-Co-by-tu-zrobic-101978)



Co by tu zrobić - EWENEMENT - 19-11-2014 16:36

Witam, na forum jestem już koło 2 miesięcy, w tym czasie udało mi się zarobić około 50$ na shorte . Nie jest to zła suma jak na laika i w sumie się z niej cieszę, ale chciałbym jakoś powiększyć moje źródła dochodów Smile
Próbowałem brać się za SUB-y . Kupiłem 5 kont, ale po dodaniu danych w profilu na 4 z 5 dostałem bana . Jednak nie poddałem się, na ostatnim doszedłem do 10 grup no i postanowiłem pospamować, po pierwszym poście na pierwszej grupie poleciał ban... Co robię nie tak ? Undecided
Nie wiem czy dobrze myślę ale SUB-y są chyba najłatwiejszą po skracaniu formą zarobku ? Jeśli jest w błędzie to chętnie posłucham waszych opinii za co się zabrać, w co zainwestować . Mam sporo wolnego czasu ( 3h dziennie to spokojnie ) i nie chcę go marnować Wink


RE: Co by tu zrobić - michal1498 - 19-11-2014 16:38

Ym jaki staż miały te konta?


RE: Co by tu zrobić - pointsmaster - 19-11-2014 16:41

Przy takim czasie spokojnie mozesz brać się za G2A. Jesli Cie to interesuje, to napisz na priv. Nie obiecuje, ze zarobisz juz na drugi dzien. Ale na dluzsza metę jest to oplacalna dzialka. Po rozkręceniu tematu przez weekend wyciagam okolo 200zł(mowie o samym weekendzie Wink )


Co by tu zrobić - surfer0700 - 19-11-2014 16:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.