Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
qassa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: qassa (/Temat-qassa-101891)

Strony: 1 2 3


RE: qassa - kasiasz0611 - 18-03-2015 23:14

Ja osobiście podałam swoje prawdziwe dane, na pewno w niczym to nie zaszkodzi,a zadecydowanie pomoże Wink Wypełniając dane w swoim profilu otrzymujesz dodatkowe punkty, a co za tym idziesz już na samym początku - 1 dnia od rejestracji możesz zarobić nawet 10zł. Aby uniknąć późniejszych nieporozumień przy wypłaceniu pieniążków z tytułu umieszczania nieprawdziwych danych, lepiej posługiwać się prawdziwymi danymi Smile Jeśli ktoś byłby zainteresowany to ref link : https://www.qassa.pl/375417 . Nic na tym nie tracisz, a wręcz zyskujesz, a przy okazji jeszcze pomagasz Wink


RE: qassa - dorabiajonline - 30-03-2015 08:31

Polecanie kont bankowych polecam. Np. za założenie konta z darmowymi bankomatami w jednym z banków przez znajomego (podane iluśtam ostatnich cyfr z Twojego nr konta w odpowiednie pole) + wydanie w ciągu 2 miesięcy od jego założenia 200 zł przez znajomego to dla Ciebie 100 zł na ręke, których nie musisz odliczać od podatku Smile


RE: qassa - kernst - 10-04-2015 11:36

Czy Qassa jest wypłacalna? Posiada ktoś jakieś dowody wypłaty?


RE: qassa - kasiasz0611 - 10-07-2015 12:45

Qassa.pl jest wypłacalna Wink na początku też miałam wątpliwości, czy w ogóle jest sens logować się codziennie, klikać w e-maile/reklamy, zapraszać znajomych itd. Ale okazało się, że warto! Smile Postaram się dodać zdjęcia Wink Jeśli byłbyś zainteresowany/na można zarejestrować się z tego ref linka : https://www.qassa.pl/375417 . Jeśli chcesz sobie dorobić troszkę pieniążków na prawdę warto, polecam ! Smile
[Obrazek: qassa.jpg]

[Obrazek: qassa2.jpg]


RE: qassa - Owl_ - 17-07-2015 20:31

Qassa jest jak najbardziej wypłacalna, wypłaciłem do tej pory jakieś 600 zł <<-- screen


RE: qassa - paubul4 - 24-08-2015 12:00

Ja też niedawno założyłam konto na qassa i powiem ze calkiem niezle to sie zapowaida, w ciagu dwoch dni udalo mi sie uzbierac około 10 złotych, mam nadzieje ze jest wyplacalna Smile chetnych zapraszam https://www.qassa.pl/449806


RE: qassa - kasia1694f - 29-08-2015 11:40

A żeby dostać te 8 zł za poleconego to musi on uzbierać minimum wypłaty?


RE: qassa - rachman - 29-08-2015 11:54

Musi być aktywny ale minimum nie musi uzbierać z tego co wiem.


RE: qassa - Owl_ - 29-08-2015 17:34

(29-08-2015 11:40)kasia1694f napisał(a):  A żeby dostać te 8 zł za poleconego to musi on uzbierać minimum wypłaty?

Żeby otrzymać te 8 PLN, to polecony nie musi dozbierać do minimum (tak, jak napisał wyżej Rachman). Musi być po prostu aktywny. Fragment regulaminu programu:

"5.2 Rejestracja nowych użytkowników nie może odbywać się pod przymusem.
5.3 Z jednego adresu IP może mieć miejsce tylko jedna rejestracja. Pozostałe zgłoszenia złożone za pośrednictwem tego samego adresu IP lub tego samego adresu zamieszkania nie są nagradzane.
5.4 Osoby nie mogą być nagradzane za dokonanie rejestracji. Pod pojęciem nagradzania rozumie się udzielanie kredytów, przekazywanie pieniędzy itd.
5.5 Wyłącznie jeśli zarejestrowani użytkownicy w pełni spełniają warunki i potwierdzą swój adres e mail, osoba polecająca otrzymuje premię za zgłoszenie w wysokości 160 000 Qoins.
5.6 Aby nagroda w wysokości 160 000 Qoins została utrzymana, zarejestrowani nowi użytkownicy powinni brać aktywny udział w programie Qassa. Jeśli zarejestrowany użytkownik wyrejestruje się i nie bierze aktywnie udziału w programie, premia za zgłoszenie zostanie odebrana."



Program ma dosyć duże wymagania co do jakości, aktywności pozyskanych poleconych, u mnie obecnie wygląda to tak:

Całkowita liczba zgłoszonych użytkowników: 259
Całkowita liczba zatwierdzonych użytkowników: 100 (czyli 800 zł za same polecenia).

Tutaj trochę nieaktualny screen z mojego konta:

[Obrazek: Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2...25.bmp.jpg]


RE: qassa - rachman - 29-08-2015 18:11

Cytat:Żeby otrzymać te 8 PLN, to polecony nie musi dozbierać do minimum (tak, jak napisał wyżej Rachman). Musi być po prostu aktywny.
Owl_ coś Ci się popitoliło albo nie zrozumiałeś co napisałem... Napisałem że Musi być aktywny ale minimum nie musi uzbierać z tego co wiem.