Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prowadzenie kilku fanpageów - zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prowadzenie kilku fanpageów - zarobek (/Temat-Prowadzenie-kilku-fanpageow-zarobek-101776)



Prowadzenie kilku fanpageów - zarobek - zuhsm.pl - 16-11-2014 15:28

Zlecę prowadzenie kilku fanpageów:

63 600 fanów - kawały

81 500 fanów - rozrywka

39 700 fanów - serial

28 500 fanów - rozrywka

36 500 fanów - kawały

31 000 fanów - kobiecy

34 400 fanów - kobiecy

Poprzez prowadzenie rozumie się dodawanie 1-2 wpisów obrazkowych dziennie związanych z tematyką danego fanpagea oraz jednego lub dwóch wpisów reklamowych.

Rynek reklamowy na allegro związany z facebookiem kwitnie w najlepsze, więc chciałbym założyć dodatkowe konto na allegro a którym owe wpisy reklamowe będą się pojawiały, osoba dbająca o wyżej wymienione fanpage ma również zadbać o dostępność ofert reklamowych na allegro oraz obsługę klienta.

Forma rozliczenia:

Po podliczeniu wszystkich przychodów i odjęciu salda allegro za dany miesiąc otrzymaną kwotę dzielimy po 50%, jestem Vatowcem więc jeśli otrzymam rachunek od zleceniobiorcy kwotę pomniejszam o vat, jeśli otrzymam fakturę to zleceniobiorca otrzymuje całość.

Dodam tylko że chcę zainwestować w jeszcze kilka facebooków, wszystko to co napisałem wyżej ujmę w umowie.


RE: Prowadzenie kilku fanpageów - zarobek - Corso - 17-11-2014 12:05

To jest mega nie opłacalne


RE: Prowadzenie kilku fanpageów - zarobek - zuhsm.pl - 17-11-2014 15:31

em...jak sprzedawałem reklamy na tych fanpageach to przychód oscylował w granicach 500-700zł miesięcznie, teraz zmieniłem prace i nie mam czasu na prowadzenie fanpageów, a co to za problem poświęcić 30-60 minut dziennie ? Tym bardziej że ktoś się uczy i chce sobie dorobić trochę.


RE: Prowadzenie kilku fanpageów - zarobek - saper82 - 18-11-2014 15:44

zuhsm.pl jestem zainteresowany. Napisałem kilka dni temu do Ciebie z pytaniem o szczegóły i zero odzewu.


Prowadzenie kilku fanpageów - zarobek - Hybrid1990 - 27-09-2017 16:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.