Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seopilot.pl - opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Seopilot.pl - opinie (/Temat-Seopilot-pl-opinie-101606)



Seopilot.pl - opinie - dawkos23 - 14-11-2014 00:14

Siemka, co myslicie na temat tej stronki, tanie pozycjonwanie, korzystal ktos? Smile


RE: Seopilot.pl - opinie - Q-ba - 16-11-2014 11:59

Korzystam ale głównie do zarobku i mam podpiętych kilka stronek, jeżeli chodzi po pozycjonowanie przy pomocy tej strony to typowy SWL tylko wszystko jest moderowane, po zmianach algorytmu google'a nie spodziewaj się jakieś znacznego efektu, bo jak przestaniesz płacić to linki znikną i moc spadnie Smile


RE: Seopilot.pl - opinie - patulsky1337 - 06-02-2015 14:02

Wybaczcie ale muszę to zrobić. Nie widzę sensu w zakładaniu nowego, takiego samego tematu.

*Bierze złotą łopatę i odkopuje temat*

Jak seopilot wygląda dzisiaj? Opłaca się tam pozycjonować? Czy po kampanii na tej stronie możemy liczyć na to, że w naszej witrynie zapanuje ruch i zdobędziemy dobrą pozycje? Chce trochę zainwestować w tą stronę ale nie wiem czy się opłaca. Korzysta ktoś z niej aktualnie?


RE: Seopilot.pl - opinie - albertc - 10-02-2015 09:57

Pewnie będę robił niedługo test seopilota i może coś jeszcze. Myślałem o Prolinku ale teraz raczej nie ma to już sensu Smile Gdybyście mieli propozycje to dajcie znać.


RE: Seopilot.pl - opinie - patulsky1337 - 12-02-2015 21:56

albertc

Właśnie zakupiłem 3 frazy na seopilot, więc zobaczymy jak to będzie. Zdam relacje. Z propozycji mogę jeszcze Ci polecić gotlink'a lub seosklep24.

Znalazłem w Internecie jeszcze opinie naszego admina na temat seopilota Smile To głównie przekonało mnie do zostania klientem na tej stronie.

[Obrazek: SwgpB0X.png]


RE: Seopilot.pl - opinie - MrGabor - 12-02-2015 23:09

(12-02-2015 21:56)patulsky1337 napisał(a):  albertc

Właśnie zakupiłem 3 frazy na seopilot, więc zobaczymy jak to będzie. Zdam relacje. Z propozycji mogę jeszcze Ci polecić gotlink'a lub seosklep24.

Znalazłem w Internecie jeszcze opinie naszego admina na temat seopilota Smile To głównie przekonało mnie do zostania klientem na tej stronie.

[Obrazek: SwgpB0X.png]


z tego co czytałem to test admina był robiony jakiś czas temu, a teraz seopilot się pogorszył, choć sam nie próbowałem, więc głowy nie dam urwać.


RE: Seopilot.pl - opinie - albertc - 13-02-2015 08:09

Cytat:Właśnie zakupiłem 3 frazy na seopilot, więc zobaczymy jak to będzie. Zdam relacje. Z propozycji mogę jeszcze Ci polecić gotlink'a lub seosklep24.

Znalazłem w Internecie jeszcze opinie naszego admina na temat seopilota Smile To głównie przekonało mnie do zostania klientem na tej stronie.

patulsky1337, co do statlinka to korzystam na bieżąco. Skuteczność w ostatnich kilku miesiącach spadła, a cena punktów wzrosła. Google dobrał im się trochę do dupy. Mimo wszystko to chyba nadal najlepszy stały SWL u nas. Jeśli chodzi o seosklep24 to korzystałem wcześniej z ich usług i byłem zadowolony. Teraz nie wiem jak jest. Jednak chodziło mi bardziej o narzędzie podobnej klasy do testów.

W takim razie czekam na info odnośnie Twoich testów.


RE: Seopilot.pl - opinie - czesio89ns - 13-02-2015 14:00

Seopilot nie jest zły na podciągnięcie strony na long tail oraz łatwe frazy Wink