Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na szybki i duży zarobek! *OSTATNIA SZTUKA* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na szybki i duży zarobek! *OSTATNIA SZTUKA* (/Temat-Sposob-na-szybki-i-duzy-zarobek-OSTATNIA-SZTUKA-101601)

Strony: 1 2 3 4


Sposób na szybki i duży zarobek! *OSTATNIA SZTUKA* - ErgePL - 13-11-2014 22:40

1.Nazwa przedmiotu : Sposób na szybki zarobek!
2.Opis przedmiotu : Witajcie! Mam do sprzedania sposób który sam odkryłem! Sposób się opiera na stronie .pl lub na darmowym hostingu i YouTubie. Sposób bardzo dobry i jak popracujecie kilka godzin w ciągu jednego dnia, nic nie ruszajcie tylko od czasu do czasu dodajcie komentarz na bloga, popromujcie i tyle. Czekamy aż leady zaczną wpadać.
3.Zdjęcia :
W nie cały miesiąc! A tylko jednego dnia pracowałem godzine i był autopilot. Tongue
[Obrazek: dowod1.png]
[Obrazek: dowod2.png]
W nie całe 2 dni.
[Obrazek: dowod3.png]
4.Kontakt : PW
5.Cena : 25 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : TYLKO PayPal

Sprzedaje tylko 5 sztuk!
Sprzedano: 4/5

Zarezerwowano:
- ???

Recenzja daniela42na:
"Recenzja:
Poradnik zawiera 1 nisze i prosty sposób jej promowania, który jest łatwy i dostępny dla każdego.
Nisza nie jest jakaś tajna, conajmniej jeden z serwisów sub-sms posiada taki program. Zarobić można ale trzeba liczyć się z konkurencją.
Cena stanowczo za duża."

Temat już kiedyś był na forum i poradnik kosztował 150 zł. Teraz 25 bo potrzebuje szybko pieniędzy. Wink
Zapraszam!

P.S.: Co do nazwy tematu mówiąc "duży" mam na myśli min. 15 minut dziennie na promowaniu i spamowaniu. Lol


RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - Dzonyy - 13-11-2014 22:50

Czy niszę wykorzysta się na PPI ?


RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - ErgePL - 13-11-2014 22:53

Wykorzysta się. Wink


RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - broofie - 13-11-2014 22:57

Napisz jeszcze jak mozesz, co potrzebujemy i w jaki sposob bedziemy promowac nasza nisze.


RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - ErgePL - 13-11-2014 22:59

Potrzebujemy hosting i domene. Ale też może być on darmowy. Ja działałem na darmowym.
Będziemy ją promować like'ami i wyś. na YouTubie.


RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - broofie - 13-11-2014 23:12

To moze sie skusze... tylko poczekam na wyplate z eforsy. Mam nadzieje, ze zostanie ci jeszcze jedna sztuka zanim otrzymam $ ^^


RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - ErgePL - 13-11-2014 23:14

To w razie co rezerwować?


RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - harrypotter - 13-11-2014 23:16

kupie pisz pw


Odp: RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - broofie - 13-11-2014 23:17

(13-11-2014 23:14)ErgePL napisał(a):  To w razie co rezerwować?
Byloby super, hehe ^^

A to jak w koncu z tym PPI? Wczesniej napisales, ze udzielisz pomocy w promocji jesli chodzi o PPI i twoja nisze, a teraz edytowales post :Δ


RE: Sposób na szybki i duży zarobek! - ErgePL - 13-11-2014 23:34

Edytowałem post by był krótszy i bez kombinowania. Tongue
A jeśli chodzi o pomoc z tym to udzielam. Smile