Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 11-04-2015 10:01

Dobrze Panowie mam pytanie.

Było mówione, że jeżeli będą pieniądze w balansie to będzie można zainwestować całość tego co posiadamy. Teraz nie mogę zrobić nic oprócz zainwestowania 5$... Po co ja zbierałem pieniądze jak teraz tylko mogę na dzień 5$. Odpisze mi ktoś czy da się więcej na raz wpłacić z tego co mam na koncie PV.

Dziękuje


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - alizen - 11-04-2015 10:48

@SupriseYT
Kupujesz wyświetlenia od vercom? Dostane bana na adsense jak będe pierwsze nabijał z wyłączonym zarabianiem a potem włączał?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 12-04-2015 14:24

Cześć Suprise,

Mam pytanie odnośnie mojego adsense o którym kiedyś pisaliśmy. Mieli mi wypłacić kasę, niestety nie wypłacili. Usunąłem to zblokowane adsense przed chwilą i niestety moje kanały nadal mają ostrzeżenia. Czy możliwe że te ostrzeżenia zostaną usunięte po jakimś czasie czy oznacza to, że mogę się pożegnać z moimi kanałami?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - selfie - 12-04-2015 18:00

(12-04-2015 14:24)DreamCh napisał(a):  Cześć Suprise,

Mam pytanie odnośnie mojego adsense o którym kiedyś pisaliśmy. Mieli mi wypłacić kasę, niestety nie wypłacili. Usunąłem to zblokowane adsense przed chwilą i niestety moje kanały nadal mają ostrzeżenia. Czy możliwe że te ostrzeżenia zostaną usunięte po jakimś czasie czy oznacza to, że mogę się pożegnać z moimi kanałami?

Jeśli raz zbanują Ci konto adsense to teoretycznie na to samo ip, dane nie założysz drugiego.

Twoich filmów już raczej nie ppdłączysz pod zarabianie (Tych istniejących)


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 12-04-2015 18:51

selfie,

Właśnie udało mi się to zrobić - Kanały odblokowane i ponownie podłączone do nowego adsense na nowe dane Smile Dzięki, pytanie już nieważne Smile


Na tą chwilę dodałem tylko 2 żeby nie robić dużego ruchu na nowym adsense. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - selfie - 12-04-2015 19:07

(12-04-2015 18:51)DreamCh napisał(a):  selfie,

Właśnie udało mi się to zrobić - Kanały odblokowane i ponownie podłączone do nowego adsense na nowe dane Smile Dzięki, pytanie już nieważne Smile


Na tą chwilę dodałem tylko 2 żeby nie robić dużego ruchu na nowym adsense. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

O to nawet nie wiedziałem że można na nowe dane podłączyć, dzięki za info Big Grin


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - steel123 - 13-04-2015 02:54

Surprise,

Nie wiem czy pisałeś o tym, mam powiedzmy 20 kanałów które zarabiają wypłacanie pieniedzy tylko wtedy kiedy polacze to z adsense?
inaczej się nie da?
Dopiero z panelu Adsense wyplacam pieniadze na dany próg wyświetleń?

Jeśli pada mi konto na YT zablokowane za prawa autorskie - na Adsense mozna wylapać bana?
Choć zapewne Tobie sporo padło i wszystko gra i tak prawda?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 20-04-2015 12:53

(11-04-2015 10:48)alizen napisał(a):  @SupriseYT
Kupujesz wyświetlenia od vercom? Dostane bana na adsense jak będe pierwsze nabijał z wyłączonym zarabianiem a potem włączał?

Tak u vercoma kupujeWink tak sie robi , a bana zawsze możesz wyłapać. W 1 poscie sa odnośniki do poradników i moich postów. Poczytaj

(13-04-2015 02:54)steel123 napisał(a):  Surprise,

Nie wiem czy pisałeś o tym, mam powiedzmy 20 kanałów które zarabiają wypłacanie pieniedzy tylko wtedy kiedy polacze to z adsense?
inaczej się nie da?
Dopiero z panelu Adsense wyplacam pieniadze na dany próg wyświetleń?

Jeśli pada mi konto na YT zablokowane za prawa autorskie - na Adsense mozna wylapać bana?
Choć zapewne Tobie sporo padło i wszystko gra i tak prawda?

Pieniążki tylko z Adsense. Można zamiast adsensa poszukać sobie innego partnera, żeby dostać inaczaj pieniążki , ale nie mam wiedzy w tej materii.

Można "wyłapać" bana. Ban na adsense jest rzadko, ale występuje. Mi padło bardzo dużo kanałów.

Miałem raz taki przypadek, że zablokowali mi jeden kanał YT, poszła blokada do Adsense, a następnie wszystkie kanały zablokowane, które były podpięte do Adsense.

Wcześniej chłopaki pisali jak takie coś ratować Wink

Oczywiście chciałem bardzo sredecznie polecić VERCOMa!
Sprzedaje wyświetlenia na YT. Sprawdziłem i na nowym kanale (legal) już zarabiam. Tylko 2 tyg z pomocą tego użytkownikSmile.

Usługa nie należy do tych tańszych, ale jest warta swojej ceny jeżeli robimy to z głowąSmile

Kupujcie u Vercoma Profil i piszcie, że jesteście ode mnie to może da mi jakąś zniżkeSmile

Pozdrawiam!


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 25-04-2015 18:08

Witam,

Mam pewien problem. Otóż zniknęła mi ikonka zarabiania... Nie ma wykrzyknika ani szarego dolara ani nic. Po prostu puste pole. :


[Obrazek: brararar.jpg]

Kanał był nowy, konto też, nie podpięty do adsense. Dosłownie kilka dni. Do dziś wszystko było okej, zarabianie było włączone na tych filmach. Teraz tej ikonki nie ma, lecz w opcjach kanału pokazane jest, że zarabianie jest włączone. Gdy próbuję ponownie włączyć zarabianie to wyskakuje mi błąd że się nie powiodło.

Do tej pory dodałem swoje filmy na kilka stron, udostępniłem na dość rozbudowanym koncie google +, dodałem filmy na fanpage, twittera. Dodałem addmefastem kilka udostępnień z twittera itd. I dziś po prostu ta ikonka zginęła... Czy komuś się to zdarzyło? Jakiś pomysł na uratowanie? z góry bardzo dziękuję


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 26-04-2015 10:12

Tak wygląda subtelny ban od YT. Coś się nie spodobałeś YT i wyłączyli zarabianie.