Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - fusek - 15-02-2015 13:54

Wybacz ze tu a nie na priv Ci zadam pytanie, ale masz skrzynke zajeta.

We have suspended monetization on your account(s) as a result of multiple Community Guidelines strikes, copyright strikes, and/or worldwide Content ID blocks (deleted or not) that occurred on your account

...

Jesli otrzymalem te wiadomosc. To moge sie pozegnac na 6 miesiecy z zarabianiem na yt? Dostaje ja teraz na kazdym nowym kanale, ktory jest podpiety do mojego adsense.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 15-02-2015 18:47

Z tego co rozumiem to masz zblokowanego Adsense, czyli cokolwiek teraz podepniesz to beda Ci blokowac. Musisz odczekać, ALBO usunac adsense i zrobic jeszcze raz. Możesz tez zrobić na kogos innego adsense i podpinac tylko kanaly bez zarzutu (bez ostrzeżeń).


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - szymon034 - 15-02-2015 19:23

Surprise super dziennik, bardzo dobre zarobki Smile
Mam pytanie odnośnie zarabiania na yt, bo planuje trochę nad tym popracować.
Powiedzmy, że już wrzuciłem film, zarabianie i wszystko jest okej, czyli nie ma żadnych wykrzykników czy uwag.
I od tego czasu jak rozumiem czekam 2-4 tyg. i dodaje do yt konto adsense tak?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - alizen - 15-02-2015 22:52

Dodajesz bajki te nowsze czy starsze?
Robią normalnie wyswietlenia czy musisz im na początku pomagać?
Język polski czy angielski?
Ile filmów na kanał?
Lepiej dawać 1,5h czy dzielić na party?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 21-02-2015 23:58

Czy komuś wyskoczył taki formularz do uzupełnienia przy łączeniu konta adsense z kanałem youtube?

[Obrazek: bcrgo.jpg]

Poniżej trzeba uzupełnić dane tj: Imię, nazwisko, miejsce zamieszkania. To jest jakaś aktualizacja czy może za dużo kont mam już dodanych lub coś w tym stylu?


Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - mojepole666 - 22-02-2015 12:43

Dodaj adres e-mail do konta adsense.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - dzemba - 25-02-2015 01:41

Ktoś tu skupuje niezłe ilości aukcji MTV Jerk


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 11-03-2015 17:47

Właśnie dobiłem milion wyświetleń na adsense i...

[Obrazek: wmm44z.jpg]

zablokowali mi wszystkie konta youtube ;( Powiedzcie mi co teraz? Jak dodam nowe konto do adsense to też je zblokują? I najważniejsze: wypłacą mi kasę za ten miesiąc?

Poczekać aż wypłacą i dopiero później dodawać kanały żeby uniknąć całkowitego bana? jak to jest? bardzo proszę o pomoc...


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - fusek - 11-03-2015 17:56

(11-03-2015 17:47)DreamCh napisał(a):  Właśnie dobiłem milion wyświetleń na adsense i...

[Obrazek: wmm44z.jpg]

zablokowali mi wszystkie konta youtube ;( Powiedzcie mi co teraz? Jak dodam nowe konto do adsense to też je zblokują? I najważniejsze: wypłacą mi kasę za ten miesiąc?

Poczekać aż wypłacą i dopiero później dodawać kanały żeby uniknąć całkowitego bana? jak to jest? bardzo proszę o pomoc...

mam to samo....
co do wyplaty kasy - to nie wyzerowali mi salda, ale czekam na przeliczenie kasy z lutego. dam znac po 15 co i jak.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 11-03-2015 17:57

Możesz tylko zlikwidować konto i liczyć, że bedziesz miał z automatu odblokowane dolary na kanałach.

Z tymi pieniędzmi nie wiem jak... jest różnie, więc może odczekaj i zacznij robić nowe kanały.