Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - arthas1989 - 16-12-2014 18:45

Gratulacje! Smile zerknij na PW jak znajdziesz chwilę Smile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Armin Van Buuren - 16-12-2014 22:25

Mam pytanie czy konta które tworze na Gmail jakoś kolidują ze sobą, gdyż mam jedno swoje główne, które mają znajomi etc, w razie ewentualnych blokad kont jest ryzyko że coś mi się stanie z głównym kontem na Gmailu ? mimo tego że nie będe mieć na nim żadnych kanałów ?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - broofie - 16-12-2014 22:46

Mi zablokowali mozliwosc logowania sie (lecz mozna to pominac wchodzac w tryb prywatny lub czyszczac dane i ciasteczka przegladarki) na youtube, choc na Gmail juz normalnie moge sie logowac i korzystac z konta ktore odziwo zostalo zablokowane na YT.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - dzemba - 27-12-2014 13:26

Czyta się twój dziennik jak dobrą książkę Cool

Może też się kiedyś na YT zdecyduje Big Grin


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - mistrz_podrywu - 31-12-2014 18:37

Hej!

Bawilem sie dlugo w kabarety - dawniej jak nie trzeba bylo udowadniac naszych praw autorskich to wszystko szlo gladko, ale teraz nigdy nie wiem co napisac jako dowod na posiadanie praw do publikowania owej tresci. Czy macie na to jakies sposoby, moi drodzy uzytkownicy mojego kochanego forum zarabiam.com?

Pozdrawiam, zgory dziekuje i zycze Szczesliwego Nowego Roku.

Zbyszek.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Sofokles - 02-01-2015 21:52

O dziwo, YT bardzo ładnie akceptuje filmiki. Na 14 wrzuconych, 4 dostały ograniczenia w niektórych krajach.

I właśnie mam tu pytanko, co z takimi filmami? Zostawiać je czy wyrzucać bo mogą pogorszyć opinie?

Drugie pytanko, co jest bardziej przyswajalne i lepiej się na yt wybija, krótkie filmy po 5-10 minut, czy też kompilacje bajek po godzinie?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - dzemba - 02-01-2015 22:02

Według mnie lepiej pojedynczo, wygodniej potencjalny odbiorca ma przedstawione treści, a dla większej oglądalności, możesz grupować bajki w playlisty(czy jak się to zwie). Im więcej filmików tym więcej obejrzanych/klikniętych reklam.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - kociamber - 02-01-2015 22:05

ale jednak jest odwrotnie Wink na pojedyńczych idzie więcej zarobić ale większą popularnościa cieszą się kompilacje odcinków Wink dla przykładu 50 min świnki peppy w języku polskim - https://www.youtube.com/watch?v=RkGZwprjbzc - prawie 7 mln wyświetleń. Całkiem dochodowo Wink


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Sofokles - 03-01-2015 13:38

Takk, właśnie ilości wyświetleń na tych kompilacjach mnie zabijały. Jeszcze jedno pytanko mam, czy znacie jakiś sposób, bo aktualnie robię to ręcznie na camtasi, to edycji masowej filmów? Jest to zawsze to samo działanie, bo i filmy identyczne.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Mevotep - 09-01-2015 00:30

Ale oświećcie mnie, bo na tej 7 milionowej pepie nie ma reklamy, więc nie ma gdzie na nią kliknąć, a co za tym idzie, zarobić na niej. Źle myślę?