Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Sokow - 08-12-2014 22:21

Co w przypadku gdy zaakceptują nam film i np. paru tygodniach właściciel praw autorskich nas "dopadnie", wiadomo że wtedy YT wyłączy nam monetyzacje tego filmiku, ale co wtedy z naszym kanałem jest już spalony? i jak to wpływa na nasze konto adsense?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 09-12-2014 09:59

(08-12-2014 22:21)Sokow napisał(a):  Co w przypadku gdy zaakceptują nam film i np. paru tygodniach właściciel praw autorskich nas "dopadnie", wiadomo że wtedy YT wyłączy nam monetyzacje tego filmiku, ale co wtedy z naszym kanałem jest już spalony? i jak to wpływa na nasze konto adsense?

Nie wiadomo jak Cie potraktuje YT. Może Ci usunąć zarabianie na filmiku i dać złą opinie na kanał. Więc kanał spalony.

Myśle jednak, że trzeba narozrabiać przy paru filmach. Jeden to pikuś, zwłaszcza po czasie Smile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - mojepole666 - 09-12-2014 14:05

Ile trwa powiązanie konta YT z Adsense?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - vercom - 09-12-2014 14:29

Ja pierniczę , niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest, ktoś ma na YT filmik dajmy na to spiderman włączone reklamy i wszystko mu hula , ja ciągnę jego filmik zmieniam mu MD5, i go uploaduje na YT, i od razu dostaję info, że film jest wyłączony we wszystkich krajach, jak oni to robią że im nie blokują tych filmików?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Dzonyy - 09-12-2014 14:36

Na kradzionych filmach nie zarobisz, tyle Ci powiem Smile Twórca tematu robi swoje filmy.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - vercom - 09-12-2014 14:51

(09-12-2014 14:36)Dzonyy napisał(a):  Na kradzionych filmach nie zarobisz, tyle Ci powiem Smile Twórca tematu robi swoje filmy.

rozwiń proszę "robi swoje filmy" to znaczy kręci je sam? myszkę miki i krecika Wink


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 09-12-2014 16:16

Jak to wygląda. Nawet jak gdzieś wisi filmik i wydaje Nam się, że ktoś wrzucił i zarabia to możemy się mylić!

Przykład:
Wrzucam filmik - ktoś zgłasza że jest jego - filmik blokują ALE i tak można go oglądać - kasę dostaje twórca


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 12-12-2014 12:53

Czekam na jakiś update Smile

Tymczasem Ja walczę z edycją filmów na VPS'ie. Udało mi się zainstalować camtasie, lecz po renderowaniu zamiast dźwięku słychać jakieś szmery i trzaski ;/ Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to prosiłbym o podzielenie się nim ze mną ;>


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 12-12-2014 13:20

Przepraszam, ale po weekendzie cos szybko napisze. Zbyt duzo sie u mnie dzieje. W środe wyjeżdzam do 10 stycznia, a w weekend mam szkołe. Zaraz uciekam zresztą do niej.
Przepraszam za zaległości, ale cóż.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 16-12-2014 18:36

16.12.2014r.

Jeszcze raz przepraszam za brak sumienności w prowadzeniu dziennika. Dużo się dzieje u mnie. Takie tam smuty. Wyjeżdżam teraz i od nowego roku bierzemy się wszyscy za robotę! Smile (no ja od 10 stycznia Wink

Co poczyniłem ostatnimi czasy.
Zainwestowałem w Digadz i jestem w 9 grupie. Osoby które są w temacie wiedzą jakie jest poruszenie co do tego serwisu i pomyślałem, że się i tam zabawieSmile
PaidVerts to też jest wielka panika na forum... prawda jest taka, że jeszcze 2tyg. temu myślałem o dużej inwestycji (mój brat też), ale daliśmy na wstrzymanie. Źle się dzieje w tym serwisie.

Od nowego roku wchodzę w FB, ale nie jakieś tam robienie paro tysięcznych FP i ich sprzedawanie. To są groszowe zarobki. Tylko chce kupić pare bardzo dużych FP np. po 200-300 tys lajków. Z takim arsenałem można zarabiać wszelako. Jeżeli komuś się chce może mi podrzucić jakieś fajne pomysłySmile bardzo chętnie od nowego roku będę nawiązywać współpraceSmile

OK! Jedziemy ze statystykami! Smile

YouTube:

Podsumowanie 13 dni z grudnia. Odnotowany spadek, ale tylko dlatego, że przez ten czas totalnie nic nie zrobiłem. Na legalu i innych zarobkach jest tylko zarobek pasywny.

Zarobki legal Adsense (13 dni)
[Obrazek: adsnese_1_13_zarobki_legal.jpg]
Zarobki legal YouTube (13 dni)
[Obrazek: yt_1_13_zarobki_legal.jpg]

ok. 961$ ~ 3150zł

Zarobki Inne Adsense (13 dni)
[Obrazek: adsenseinne.jpg]

ok. 2700zł

Napisałem wyżej, że prace przy tym odłożyłem na dłuższą chwile, więc nie mam jak skomentowaćSmile

Podsumowanie:

Wyszło 5850zł za te 13 dni. Mogło być parę tysięcy więcej. Dlatego ważna jest systematyka. Zawsze więcej zarobisz jak więcej poświęcasz czemuś czasu. Oczywiście też mówię o zdobywaniu wiedzyWink


Miałem napisać czy dobrze obliczyłem zarobki za miesiąc LISTOPAD. Już są podliczenia ile dostanę. (obliczyłem, że ok. 20tys zł):

[Obrazek: podliczenie.jpg]


Wyszło 20236,7zł Smile

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Każdy na tym forum NA BANK wie czego chce, więc każdemu z osobna tego życzęSmile


Ja wracam do życia po 10 stycznia

Pozdrawiam!

PS - Oszukaniec - Rozmowa Tutaj opisuje sytuacje jak mnie chłopaczek oszukał i cała rozmowa z nimSmile Zapraszam do lektury bo jest zabawnie!