Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. (/Temat-Coin-Flapper-android-zalozmy-ekipe-101541)

Strony: 1 2 3


Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - dareo0045 - 13-11-2014 09:56

Witam.Nikt się nie rozpisuje więc tak:
Jak zebrać więcej satoshi w krótszym czasie.Nic prostszego i łatwiejszego nie znalazłem ale jest sposób.W grze jak wiecie jest rozgrywka Free Head to Head.Wczoraj dostałem blokade naliczania satoshi w tej opcji ale tylko z błachego powodu.Przy przekroczeniu 10 rundek z jednym przeciwnikiem w Head to Head naliczanie satoshi jest blokowane.I dlatego doszłem do wniosku że "W kupie siła".Dopuki jest szansa to trzeba wykorzystać,zwłaszcza że nie wiadomo ile jeszcze potrwa.Dlatego choć jestem nowym na waszej stronie chciałbym aby wszyscy grający w Coin Flapper mogli podać swój nik i email.Przede wszystkim chodzi o kontakt i granie w Head to Head.Tym sposobem będzie możliwe zarabianie 2500satoshi w 3 minuty(sprawdzałem ze stoperem).Im będzie nas więcej tym więcej satoshi uzbieramy na dobę.Jak dobrze wyjdzie to każdy będzie mógł zdobyć 100 000 satoshi w około maks 2 godzinki.Jeśli jest ktoś chętny do przyłączenia się to zapraszam i proszę o podanie niku z gry,email lub nr gg.
W razie niejasności proszę pisać do mnie na pw lub gg 47358322 nik z gry DarekN

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - Adriano42 - 13-11-2014 10:21

Ja już napisałem wcześniejSmile

Myślę, że to dobry w miarę pomysł, jeżeli tylko znajdzie się więcej osób 10+.


RE: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - Nedesf - 13-11-2014 18:42

Zostalem juz wczesniej dopisany.
Nick w CF - Nedesf
GG - 50937754


Odp: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - dareo0045 - 13-11-2014 18:49

Może dodam do jasności że chodzi o granie w jak największej grupie Free Head to Head.Każdy z każdym po 10 rundek na 24 godziny.Każdy zalicza tylko 1 level aby czasu nie tracić.W ten sposób w 10 do15 sekund każdy ma po 250 pkt przy remisie 1:1.Chętnych proszę o wpisy gdyż narazie jesteśmy w trójkie.Limit do grania 41 osób w grupie aby nie grać więcej niż 2 godziny na dobę.Przy tej ilości osób wyjdzie właśnie 100 000 satoshi w 2 godziny.Zapraszamy...Big Grin

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - DeoRIP - 13-11-2014 19:08

1 zł w 2 godziny bogactwo... I jeszcze te kombinowanie by tyle zdobyć... Juz więcej zarobicie na skracaniu linków... Idiotyzm...


RE: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - dareo0045 - 13-11-2014 19:21

DeoRIP jeśli nie chcesz się przyłączyć to nie mierz czegoś co nie zaczełeś.Na skraniu w adf.ly i w bc.vc w 4 miechy zarobiłem 90centów.W buxach takich jak ojooo trzeba inwestowac żeby mieć lepiej niż 1 zł a wyklikanie reklam też trwa 1 do 2 godzin w zależności od konta.I do tego czekanie na paypal tydzień,miesiąc lub pół roku.
Tu masz pewno złotówkie w 2 godziny,bo przy wypłacie np.200 000 satoshi zabierają mały procent za przelew.Ja ustawiłem przelew od razu na bitorado abu blockchain nie brał podatku.30zł 300% pewne miesięcznie piechotą nie chodzi.


RE: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - broofie - 13-11-2014 19:35

Kazdy wie, ze to nie wypali. Nikomu nie bedzie sie chcialo siedziec z telefonem w reku i patrzec na powtarzajacy sie schemat przez 2h dla zlotowki...


Odp: RE: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - dareo0045 - 13-11-2014 19:46

(13-11-2014 19:35)broofie napisał(a):  Kazdy wie, ze to nie wypali. Nikomu nie bedzie sie chcialo siedziec z telefonem w reku i patrzec na powtarzajacy sie schemat przez 2h dla zlotowki...

Nikt nie musi non stop 2 godziny śmigać.Dostajesz rozpoczęte partie i rewanż grasz kiedy chcesz.4 razy po 30 minut rozłożyć,z reszto jak komu pasuje.Nie jest to może kosmiczna ilość satoshi ale do tego kilka kraników i zawsze lepsze to niż 5 nowych buxów wypłacalnych albo nie.
ps.grałem 6 partji na bronze ale przy mojej normie 50-80 level miałem tylko 3 razy 2 miejsce.Jakiś ten sam typek nie schodził poniżej 160 levelu.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - Adriano42 - 13-11-2014 19:52

Do tego te np. 100.000 sakoshi można spróbować "pomnożyć" o kilka razy.

Więcej info:

http://zarabiam.com/Temat-Hazard-obstawiaj-BTC-i-wygrywaj-100939


RE: Coin Flapper(android) załóżmy ekipę. - Similquak - 13-11-2014 21:27

Moj nick w grze: Similquak