Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal pomogę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal pomogę (/Temat-Paypal-pomoge-101472)

Strony: 1 2 3 4


RE: Paypal pomogę - marcel_kk - 21-11-2014 17:59

(12-11-2014 12:44)Giorgios napisał(a):  posiadam 3 letnie doświadczenie z tym serwisem i wiem o nim wszystko Smile

Zapewniam Cię, że tylko Ci się wydaje że wiesz wszystko, ta firma potrafi zadziwić i to nieraz bardzo mocno.


RE: Paypal pomogę - Giorgios - 21-11-2014 23:16

właśnie doświadczyłem się z taką sytuacją.. miałem zwrócić po trójnie transakcję 60 USD razem 180 USD, ponieważ ktoś skradł kartę i użył ją w moim serwisie po czym została zablokowana po 2 tygodniach i środki musiały zostać zwrócone..


RE: Paypal pomogę - komorxd - 24-11-2014 15:49

Provide proof of delivery

Provide Invoices

Wyskoczyło mi że chcą abym wypełnił jakieś dane chyba chodzi o skan dowodu i coś jeszcze ale nie wiem o co dokładnie chodzi proszę o pomoc


RE: Paypal pomogę - Giorgios - 25-11-2014 11:38

pytają Cie o faktury.. napisz im, że sprzedajesz - kupujesz produkt cyfrowy i nie masz na to faktur ja tak robię


RE: Paypal pomogę - Radi98 - 25-11-2014 16:52

Mam pytanie jak wypłacam kasę na pp np. z subów to nie muszę płacić podatku i jak potem sb coś kupię przez niego to też? A jak się płaci, to mogę np. wysłać kasę znajomemu na pp i on wyślę sobie
na Bank i mi na Bank i wtedy nie trzeba??


RE: Paypal pomogę - Szaman1644 - 25-11-2014 17:01

(25-11-2014 16:52)Radi98 napisał(a):  Mam pytanie jak wypłacam kasę na pp np. z subów to nie muszę płacić podatku i jak potem sb coś kupię przez niego to też? A jak się płaci, to mogę np. wysłać kasę znajomemu na pp i on wyślę sobie
na Bank i mi na Bank i wtedy nie trzeba??

W każdym przypadku musisz opłacać podatek. Możesz teoretycznie nie płacić i sprawdzić ile pojedziesz na tym, ale sprawdzają już także nasze przychody na PayPal i nierozliczenie się będzie niosła ze sobą nieciekawy skutek Big Grin


RE: Paypal pomogę - marcel_kk - 25-11-2014 18:41

(25-11-2014 17:01)Szaman1644 napisał(a):  
(25-11-2014 16:52)Radi98 napisał(a):  Mam pytanie jak wypłacam kasę na pp np. z subów to nie muszę płacić podatku i jak potem sb coś kupię przez niego to też? A jak się płaci, to mogę np. wysłać kasę znajomemu na pp i on wyślę sobie
na Bank i mi na Bank i wtedy nie trzeba??

W każdym przypadku musisz opłacać podatek. Możesz teoretycznie nie płacić i sprawdzić ile pojedziesz na tym, ale sprawdzają już także nasze przychody na PayPal i nierozliczenie się będzie niosła ze sobą nieciekawy skutek Big Grin

@[Szaman1644] wejdź na GG bo nie będę tu publicznie prostował pewnych niedorzeczności o których piszesz.


RE: Paypal pomogę - v3XeR - 25-11-2014 19:59

Witam Panów Smile
Mam 17 lat, PP zablokowało mi konto. Czy da się jakoś wypłacić z niego środki?

Jest możliwość robienia zakupów tym zablokowanym kontem? Jeżeli dodał bym rachunek bankowy to mógłbym na ten rachunek wypłacić środki?


RE: Paypal pomogę - Radi98 - 25-11-2014 20:28

(25-11-2014 18:41)marcel_kk napisał(a):  
(25-11-2014 17:01)Szaman1644 napisał(a):  
(25-11-2014 16:52)Radi98 napisał(a):  Mam pytanie jak wypłacam kasę na pp np. z subów to nie muszę płacić podatku i jak potem sb coś kupię przez niego to też? A jak się płaci, to mogę np. wysłać kasę znajomemu na pp i on wyślę sobie
na Bank i mi na Bank i wtedy nie trzeba??

W każdym przypadku musisz opłacać podatek. Możesz teoretycznie nie płacić i sprawdzić ile pojedziesz na tym, ale sprawdzają już także nasze przychody na PayPal i nierozliczenie się będzie niosła ze sobą nieciekawy skutek Big Grin

@[Szaman1644] wejdź na GG bo nie będę tu publicznie prostował pewnych niedorzeczności o których piszesz.

Czyli znaczy to, że nie dokładnie tak jest jak napisał możesz wytłumaczyć marcel?


RE: Paypal pomogę - marcel_kk - 25-11-2014 20:57

(25-11-2014 20:28)Radi98 napisał(a):  
(25-11-2014 18:41)marcel_kk napisał(a):  
(25-11-2014 17:01)Szaman1644 napisał(a):  
(25-11-2014 16:52)Radi98 napisał(a):  Mam pytanie jak wypłacam kasę na pp np. z subów to nie muszę płacić podatku i jak potem sb coś kupię przez niego to też? A jak się płaci, to mogę np. wysłać kasę znajomemu na pp i on wyślę sobie
na Bank i mi na Bank i wtedy nie trzeba??

W każdym przypadku musisz opłacać podatek. Możesz teoretycznie nie płacić i sprawdzić ile pojedziesz na tym, ale sprawdzają już także nasze przychody na PayPal i nierozliczenie się będzie niosła ze sobą nieciekawy skutek Big Grin

@[Szaman1644] wejdź na GG bo nie będę tu publicznie prostował pewnych niedorzeczności o których piszesz.

Czyli znaczy to, że nie dokładnie tak jest jak napisał możesz wytłumaczyć marcel?

PayPal ma swój bank zarejestrowany w Luxemburgu, raju podatkowym.
Czyli posiadając środki na koncie PayPal niby gdzie miałbyś zapłacić podatek? W Luxemburgu ?
Inaczej się sprawa ma jak już środki trafią do Polski, czyli najprościej mówiąc jak wypłacisz z PP na konto bankowe, a tym samym osiągnąłeś dochód który podlega opodatkowaniu.