Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Testowanie płatnych typerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Testowanie płatnych typerów (/Temat-Testowanie-platnych-typerow-101454)

Strony: 1 2


Testowanie płatnych typerów - blogabet - 11-11-2014 23:04

Witam, mam dostęp do 3 dobrych płatnych typerów z blogabet.com i moge udostępnić wam ich typy za darmo przez tydzień w celu promocji seriwsu.
Typerzy są non stop weryfikowani przez serwis i ugrywają stabilny zysk z miesiąca na miesiąc (sam od pół roku nie miałem jeszcze miesiąca na minus)

Nazwy typerów zdradze na mailu.

Jeśli jesteś zainteresowany przetestowaniem ich, napisz pod: [email protected]
Wytłumacze wszytsko, pomoge w doborze stawek i sam zobaczysz jak to wygląda.
Akcja promocyjna potrwa do 18 listopada.

Statystyki na chwile obecną ( jeśli ktoś siedzi w temacie, będzie wiedział o co chodzi Wink ) :

[Obrazek: stats.jpg]

Pozdrawiam.



RE: Testowanie płatnych typerów - mareczek - 11-11-2014 23:14

Yieldy niezle jak na caly rok


RE: Testowanie płatnych typerów - Podgor - 12-11-2014 00:37

Więc udostępniaj Smile


RE: Testowanie płatnych typerów - blogabet - 12-11-2014 12:57

Zapraszam na maila lub PM, raczej nie będe tych typów wrzucał tu, publicznie bo nie wiadomo gdzie one będą potem latać, mogą zrobić się z nich public bety i kursy nam wszystkim pospadają Smile


RE: Testowanie płatnych typerów - Maersk - 12-11-2014 13:09

Typy z blogabet i tak już latają wszędzie Smile
Kogo chcesz żebym tu wrzucił? Alina, deuce, thinkera?
Myślę że lepsza reklame zrobisz jak wrzucisz tutaj typy i temat będzie żył swoim życiem, a nie na wiadomości prywatnej.


RE: Testowanie płatnych typerów - blogabet - 12-11-2014 14:11

Być może.
Thinkera mam jedynie z tych popularniejszych i nim mógłbym się podzielić tu na forum.
Ale reszta to mniej znani typerzy którzy mają info np. w niskich ligach hiszpańskich (jeden z nich pracował tam jako trener) lub chilijskich i tutaj już niestety zostaje PW. Musze jakoś kontrolować ile osób ode mnie będzie to grało, bo kursy na ligach niszowych lecą niemiłosiernie Wink

No i mimo wszystko chce też znaleźć pare osób które podejdą poważnie do tematu, bo granie płatnych typów to fajna inwestycja - ale dopóki traktuje się ją jako inwestycje. Można grać typy co-które sie chce i za ile sie chce, ale nawet jeśli typer ma dużą skuteczność, to wtedy wciąż jest hazard.
Dlatego myśle, że jakieś małe zaangażowanie w postaci napisania na maila spełni swoją role.
Kaucja pewnie sprawdziła by się jeszcze lepiej, ale bez przesady beka

A Alin, już dawno się wypalił, wygląda na to że szykuje sie mu 3 miesiąc pod rząd na minus Tongue


RE: Testowanie płatnych typerów - Maersk - 12-11-2014 14:33

Po roku dobrych typów i on ma słabszy okres. Mówisz o chileanpicks?
Co chwile pojawiają się dobrzy typerzy i nie wiem czemu by tutaj nie podawać typów.


RE: Testowanie płatnych typerów - Mafesto - 12-11-2014 14:50

Napisałem maila, chętnie sprawdzę typy Smile


RE: Testowanie płatnych typerów - blogabet - 12-11-2014 16:30

(12-11-2014 14:33)Maersk napisał(a):  Po roku dobrych typów i on ma słabszy okres. Mówisz o chileanpicks?
Co chwile pojawiają się dobrzy typerzy i nie wiem czemu by tutaj nie podawać typów.

Tak jak już wspomniałem wcześniej, nie chce ryzykować spadkiem kursu dla ludzi którzy wykupili jego abonament, dla mnie, i dla tych którzy grają go ode mnie.
Jeśli ktoś gra dużym kapitałem to nawet 0.10 różnicy w kursie robi sporą róźnice. Nie wspominając, że "value" również wtedy leci w dół

Think jest bardziej stabilny i o to w jego przypadku sie nie boje, tak więc łapcie aktualny typ od t:
Osasuna-Ponferradina 2 (+0.25 AH)
Stawka: 4/10
AH - Handicap Azjatycki


RE: Testowanie płatnych typerów - blogabet - 14-11-2014 18:33

nowe typy od t (3)


Valencia II - Alcoyano
Typ : X2 ( DC)

Santfeliuenc-Prat
Typ: X2 ( DC)

KUPON:
Mecze: Compostela-Zamora , Huesca-Getafe II
Typy : 1X ( DC) , 1X ( DC)