Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! (/Temat-GiftsBox-pl-Startuje-serwis-pelny-nagrod-101449)



RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 13-11-2014 19:17

jakiś restock będzie jeszcze w tym miechu lub w grudniu ?


Macie nagrody na wysokim poziomie bardzo przydatne oby stronka nie okazała się scamem ale to zobaczymy po pierwszym miechu.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 13-11-2014 20:24

(13-11-2014 19:17)Zordi napisał(a):  jakiś restock będzie jeszcze w tym miechu lub w grudniu ?


Macie nagrody na wysokim poziomie bardzo przydatne oby stronka nie okazała się scamem ale to zobaczymy po pierwszym miechu.

Dziękujemy Ci za opinie.

Każdy kto uczestniczy aktywnie w serwisie z pewnością się na nim nie zawiedzie.
Dołożyliśmy starań aby serwis był w pełni funkcjonalny, i nie sprawiał żadnych problemów dlatego też wiadomość o starcie Giftsbox.pl została podana gdy został on już ukończony.

Wiele czasu zajęło programowanie jak i sprawy formalne, kosztowało to bardzo dużo czasu.
Nasz regulamin nie zawiera klauzul niedozwolonych, jest przejrzysty, i przyjazny użytkownikom.

Pragniemy uspokoić wszystkich, którzy węszą w serwisie tzw. "scam", rozumiemy jednak ,że jedyną słuszną dla Was użytkowników weryfikacją serwisu będą otrzymane nagrody.

(13-11-2014 19:17)Zordi napisał(a):  jakiś restock będzie jeszcze w tym miechu lub w grudniu ?

Data pojawienia się pierwszego Restocku jest zależna od ilości użytkowników.
Nie wykluczamy rozdania w listopadzie jeśli użytkowników przybędzie.
Aktualnie jesteśmy w posiadaniu ponad 100 nagród, które już czekają na zwycięzców Aukcji i przyszłego Restocka.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - WydziałŚledczy - 13-11-2014 20:42

po otrzymaniu pierwszych nagród wyjdą pewnie gały tym co uważają,że to scam....ja poczekam i zobaczę teraz nie oceniam Smile


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - krzysio16 - 13-11-2014 20:45

również poczekam Smile


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Styler - 14-11-2014 00:55

Posiedziałem na stronce w sumie jakieś 5, do maksymalnie 8 minut. W tym czasie udało mi się zdobyć lekko ponad 1 000 punktów. Pierwsza nagroda zaczyna się od ceny 3 tysięcy, więc nawet jeśli ktoś nie jest pewien czy są godni zaufania, to sprawdzenie ich własnoręcznie zajęło by na prawdę krótką chwilę, a dałoby najlepszy obraz sytuacji.

Polecam Wink


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - SmigolMarek - 14-11-2014 07:27

Jakie są wymagania aby wziąć udział a aukcji bo jak patrze to nie mogę licytować


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - ZarazWracam - 14-11-2014 10:08

(14-11-2014 07:27)SmigolMarek napisał(a):  Jakie są wymagania aby wziąć udział a aukcji bo jak patrze to nie mogę licytować

musisz wykonać minimum 65% zadań w miesiącu Wink


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - SmigolMarek - 14-11-2014 11:59

ok dzięki za info


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - pawel1615 - 14-11-2014 17:32

poczekam Wink


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 14-11-2014 20:02

Zostały dodane 2 nowe nagrody dla konta Platinum. Możecie je zobaczyć w zakładce "Restock" .