Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! (/Temat-GiftsBox-pl-Startuje-serwis-pelny-nagrod-101449)



GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 11-11-2014 21:51

Witamy wszystkich użytkowników Zarabiam.com ,

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich użytkowników do odwiedzenia serwisu Giftsbox.pl
W serwisie pojawiły się już pierwsze zadania oraz Quizy do wykonania ,a w zakładce Restock czekają na Was interesujące nagrody.
Oprócz Restocku pojawią się również różnego typu aukcje i konkursy.
W Giftsbox.pl każdy znajdzie coś dla siebie!

Informujemy również ,że poszukujemy moderatorów. Zainteresowanych użytkowników prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected].

Pozdrawiamy

Administracja Giftsbox.pl


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - ZarazWracam - 11-11-2014 23:39

Drugie FireGifts.pl Wink


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - TheKkok2 - 12-11-2014 10:28

(11-11-2014 23:39)ZarazWracam napisał(a):  Drugie FireGifts.pl Wink

Nom a 90 procent nagrod jest albo wzieta z firegifts albo wzieta z propozycji nagrod do firegifts.
np. zajumali mi mój pomysł z maszynką do waty cukrowej, którą proponowałem firegiftsowi :/
Postarajcie sie wymyslic cos innego. I błagam tylko nie zadania adfly


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Ewcia6000 - 12-11-2014 12:14

nie mogę się zarejestrować Sad


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 12-11-2014 16:56

(12-11-2014 12:14)Ewcia6000 napisał(a):  nie mogę się zarejestrować Sad

Rejestracja działa bez zarzutu,testowaliśmy.
Należy pamiętać by zaznaczyć znajomość regulaminu i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przy rejestracji,w kroku 2.

W razie problemów prosimy o wiadomość na : [email protected]




Na fanpage dodaliśmy zdjęcie nagród ,które już na Was czekają!
Użytkownicy ,którzy rozpoczęli zbieranie punktów będą mieli największe szanse na wygraną w pierwszym Restocku serwisu Giftsbox.

Już jutro dostępne będą aukcje "Kup teraz" , użytkownicy z wystarczającą ilością punktów na koncie będą mogli wymienić swoje pkt na nagrodę w dowolnym momencie!

Pierwsze nagrody trafią do użytkowników jeszcze w tym miesiącu.


Zapraszamy do udziału w zabawieSmile


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - konrad123456789 - 12-11-2014 17:23

U mnie quiz nie działa poprawnie, zaznaczyłem wszystko i czasu było 1-2 s i kliknąłem zakończ czy coś tego typ i pisze Przekroczyłeś limit czasu na wykonanie quizu -,- A zmieściłem się w czasie


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - ZarazWracam - 12-11-2014 17:31

To aukcje nie beda na zasadzie kto da wiecej?Wink


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Matheo249 - 12-11-2014 17:48

Zarejestrowany Big Grin


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Kryspin - 12-11-2014 19:41

Do rejestracji zachęciło mnie zdjęcie nagród na fbSmile ale z kupnem lepszego konta poczekam aż ktoś dostanie nagrodę Smile


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - GiftsBox.pl - 12-11-2014 19:44

(12-11-2014 17:31)ZarazWracam napisał(a):  To aukcje nie beda na zasadzie kto da wiecej?Wink

W GiftsBox istnieją 3 rodzaje aukcji :

-aukcje z ceną minimalną
-aukcje "kup teraz"
-zwykłe aukcje - bez ceny minimalnej,czyli "kto da więcej"

Jutro wystartują aukcje "Kup teraz" ,a z czasem dojdą kolejne.