Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - Criss323 - 03-05-2016 17:35

Podbijam wcześniejsze pytanie, czy dwie instalacje pod rząd zostaną zliczone?


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - Pakula - 03-05-2016 18:45

(28-02-2016 15:56)Bajcepz napisał(a):  NetCash jest dobre. Nie polecam natomiast perinstallbucks. Zmniejszyli stawkę dla Polski o połowę...

Jak możesz to polecać skoro strona i linki zostały zgłoszone jako zawierające niechciane oprogramowanie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.
Przecież mało kto się skusi na to żeby coś pobrać


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - full2000 - 22-06-2016 08:46

Witam, z racji coraz mniejszej ilości wolnego czasu jestem zmuszony zaprzestać udzielania „pomocy” nowym osobom rejestrującym się z mojego polecenia (nie dot. programów revshare). Nie ukrywam że powodem takiej decyzji jest także brak większej opłacalności prowadzenia takich działań. Pisząc prościej - dużo lepiej skupić się na zarabianiu, niż nauczać i liczyć na zarobki poleconych. Oczywiście będę udzielał odpowiedzi osobom, które do tej pory zarejestrowały się z mojego reflinku. Wszystkich pozostałych zapraszam do poradników. Dziękuję za dotychczasową współpracę ! Smile

@ Edit (05.02.2017) :
Informuję że oferta mojej pomocy w zarabianiu na ppi została wznowiona w związku z czym zapraszam do rejestracji i kontaktu Smile


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - full2000 - 24-07-2016 19:54

Jakiś czas temu pisałem o zaprzestaniu udzielania pomocy nowym osobom w PPI. Jest to prawda co nie zmienia to faktu że oferta z 250 niszami nadal pozostaje aktualna - piszę to ponieważ kilka osób dopytało na priv. i słusznie. Zasady pozostają takie same jak wcześniej. Po rejestracji należy się zgłosić do mnie na priv. Następnie otrzymasz wiadomość zawierającą m.in. wspomniane nisze aczkolwiek to nie jest wszystko. Wiadomość zawiera stos. ważne informacje - potrzebne przy starcie z Pay Per Install. Poza tym ta sama wiadomość zawiera listę poradników oraz dostęp do zamkniętego folderu ze wskazówkami. Folder jest udostępniany tylko dla poleconych, także zapraszam. Zapytacie może skąd taka decyzja? Po krótkim przemyśleniu stwierdziłem że wysłanie po jednej wiadomości do osoby nie zajmie mi aż tak wiele czasu a komuś może się to bardzo przydać i przyczynić do wzrostu zarobków ! Smile

Serdecznie Pozdrawiam i Życzę Wysokich Zarobków! full

@ Edit (05.02.2017) :
Informuję że oferta mojej pomocy w zarabianiu na ppi została wznowiona w związku z czym zapraszam do rejestracji i kontaktu Smile


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - sancte - 12-08-2016 18:03

Bardzo fajny poradnik, reput! : >


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - full2000 - 02-09-2016 10:06

(30-08-2016 21:52)rukos napisał(a):  Witam,
Zarabia ktoś jeszcze na PPI? Jeśli tak, to na jakim portalu, który jest nadal wypłacalny?

Oczywiście że zarabia i zarabiają... nie wiem skąd wgl. takie pytanie skoro w@rez/h@cki/cr@cki/kgny etc. + PPI to metoda na zarabianie, która praktycznie nigdy się nie wypala!, większość moich poleconych z dnia na dzień się o tym przekonuje, tutaj takie typowe zawzięcie i determinacja odgrywają kluczową rolę, myślę że ktoś z moich poleconych, np. @[patulsky1337] może potwierdzić moje słowa... Smile

Serwisy z których korzystam do zarabiania na Pay Per Install to CInstaller oraz PerInstallBucks z większym naciskiem na CInstaller. Z wypłacalnością nigdy nie było i nie ma nawet najmniejszych problemów.

@[rukos], gdybyś miał wątpliwości, który z serwisów wybrać - polecam Ci zapoznanie się z tym tematem (powinien być w większości aktualny) - http://zarabiam.com/Temat-Jaki-serwis-PPI-wybrac-Lista-125638

W razie dodatkowych pytań (oczywiście po rejestracji z mojego polecenia) pozostaję do dyspozycji. Czasami długo mnie nie ma ale jak wracam to rzetelnie odpowiadam na Wasze wiadomości. Smile


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - FB_apps - 14-09-2016 10:30

Super wszystko rozpisane, dziękuję Smile


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - Kozisoft1 - 27-09-2016 19:25

Także z polecenia Twojego się zapisałem, proszę o obiecane dodatki. Dzięki i pozdrawiam


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - full2000 - 12-11-2016 14:49

(27-09-2016 19:25)Kozisoft1 napisał(a):  Także z polecenia Twojego się zapisałem, proszę o obiecane dodatki. Dzięki i pozdrawiam

Witaj, przepraszam ale jakoś wcześniej umknął mi Twój post.
Niestety masz pełną skrzynkę i nie mogę Ci wysłać dodatków.
Jak opróżnisz skrzynkę to zgłoś się do mnie ponownie i wyślę.

Serdecznie pozdrawiam! Smile


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 16.10] - DeI - 29-01-2017 11:25

Po ile filmików optymalnie puszczać na Konto YT.
Myślę że nie jest dobrą opcją wrzucenia na jedno 100 filmików+ gdyż za trzecim warmem wleci ban i spadnie reszta która się wypozycjonowała a przy mniejszej ilości wydłuża się żywotność