Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 27-06-2015 17:34

(26-06-2015 11:30)FeCra napisał(a):  w NetCashRevenue odrazu są zaliczane pobrania? i jak długo trwa tam wypłata?

(26-06-2015 12:37)szeq00 napisał(a):  Statystyki są odświeżane co 15 minut masz napisane pod wykresem , więc widać prawie od razu pobranie. Co do wypłaty nie wiem też zaczynam dopiero Big Grin

Mam pytanko też czy takiego bloga trzeba katalogować,pozycjonować , czy wystarczy codzienne dodawanie postów i tagowanie?

Było wałkowane wiele razy tutaj i nie tylko. Wypłata od $1 - możecie tworzyć ticket pod tym linkiem http://netcashrevenue.com/tickets/ piszecie normalnie po polsku, że prosicie o wypłatę. Z kolei czy trzeba pozycjonować to źle sformułowane pytanie. Niczego nie trzeba ale może warto?Smile


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - dobrydiler - 27-06-2015 17:44

Ładne zarobki prowadzisz tylko 1 bloga ?


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 27-06-2015 18:08

@[dobrydiler] domyślam się że pytanie skierowane do mnie. Mam kilka blogów jednak zarabiam głównie na innych płaszczyznach.


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - dobrydiler - 27-06-2015 20:12

@[full2000] pewnie nie zdradzisz na jakich Tongue


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 28-06-2015 09:30

(27-06-2015 20:12)dobrydiler napisał(a):  @[full2000] pewnie nie zdradzisz na jakich Tongue

youtube, spam itd., itp...


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 04-07-2015 13:58

Ostatnio zleciłem wypłatę od NetCashRevenue:
[Obrazek: lrda4g.jpg]

Jeżeli ktoś ma zaplecze pod PPA to naprawdę polecam przepiąć linki na te z PPI i sprawdzić co wam zarabia lepiej.
Serwis jest rzetelny, mam świetny kontakt z adminem/supportem.

Wątek opisujący NCR - http://zarabiam.com/Temat-NetCashRevenue-com-PPI-monetyzuj-ruch-media-i-download-100201
Nie miałem z nimi żadnych problemów czego nie mogę powiedzieć o PIB.


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 10-07-2015 15:47

W SW wstawiłem listę nisz które mi najlepiej zarabiały za czasów kiedy jeszcze earnowałem w PIB.
Tak więc jeżeli ktoś ma dostęp - zapraszam do zapoznania się a Refom mogę wysłać na PW.


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - szeq00 - 13-07-2015 11:32

Ja też bardzo polecam serwis błyskawiczne wypłaty jestem krótko w ppi a wpadło pare dolków już SmileSmile


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - marex112 - 13-07-2015 17:58

Również korzystam z PPI, ale dodając komentarze pod filmikami na YouTube.
Spróbowałem metodą wstawiania filmików i w opisie skrócony link ale każdy filmik mi zablokowali, a na koniec wyłapałem bana na konto Sad


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - szeq00 - 13-07-2015 20:30

marex mi też flagowali filmiki najlepiej wrzucać freeyoutubeuploader z 20-30 na raz wtedy jak dostaniesz bana na 2 tygodnie za filmik reszta zostaje, przynajmniej ja tak miałem . Ale teraz prowadzę bloga nie chce mi się co chwila na youtuba wrzucać i gonić bez końca , masz poradnik od full2000 załuż bloga Smile Pozdrawiam