Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Gremlin - 20-06-2015 21:32

Ładnie, gratki


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - bitcoinmaster - 21-06-2015 02:34

Jest jakaś opcja, żeby plik był ściągany od razu w exe a nie w rarze/zip?


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - DawidJ1906 - 21-06-2015 09:12

Na Perinstallbucks tak jest. A na NetCashRevenue chyba nie Xpokerface NWM Jerk


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 21-06-2015 11:44

(21-06-2015 02:34)bitcoinmaster napisał(a):  Jest jakaś opcja, żeby plik był ściągany od razu w exe a nie w rarze/zip?

@[bitcoinmaster] to byłby lipton - direct exek budzi większe podejrzenie i jest blokowany przez większość softu.


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - bitcoinmaster - 21-06-2015 13:42

(21-06-2015 11:44)full2000 napisał(a):  
(21-06-2015 02:34)bitcoinmaster napisał(a):  Jest jakaś opcja, żeby plik był ściągany od razu w exe a nie w rarze/zip?

@[bitcoinmaster] to byłby lipton - direct exek budzi większe podejrzenie i jest blokowany przez większość softu.

Tylko mogą się zdarzać osoby które nie mają antywirusa, ale nie mają też programu do rozpakowania impreza Powinni dać taką opcję z exe


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 21-06-2015 15:39

UP dlatego NCR ma rozszerzenie .zip (nie ma potrzeby posiadania winrar'a do rozpakowywania)


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - bitcoinmaster - 21-06-2015 21:13

[Obrazek: rev.jpg]

Pytanie - czy zaliczane są ogólnie odwiedziny strony, czy tylko pobranie (bez zainstalowania)?
2. Czy to normalne że mój plik jest spakowany w 2 zipy? (po rozpakowaniu jednego jest drugi, i dopiero potem exe) Czy ustawiłem coś nie tak?


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 22-06-2015 10:43

(21-06-2015 21:13)bitcoinmaster napisał(a):  [Obrazek: rev.jpg]

Pytanie - czy zaliczane są ogólnie odwiedziny strony, czy tylko pobranie (bez zainstalowania)?
2. Czy to normalne że mój plik jest spakowany w 2 zipy? (po rozpakowaniu jednego jest drugi, i dopiero potem exe) Czy ustawiłem coś nie tak?

Lead w ppi to unikalne pobranie wraz z zainstalowaniem. Double zip to kolejne rozwiązanie przyczyniające się do zmniejszenia ilości blokad.


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - FeCra - 26-06-2015 11:30

w NetCashRevenue odrazu są zaliczane pobrania? i jak długo trwa tam wypłata?


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - szeq00 - 26-06-2015 12:37

Statystyki są odświeżane co 15 minut masz napisane pod wykresem , więc widać prawie od razu pobranie. Co do wypłaty nie wiem też zaczynam dopiero Big Grin

Mam pytanko też czy takiego bloga trzeba katalogować,pozycjonować , czy wystarczy codzienne dodawanie postów i tagowanie?