Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - 4Colors - 01-02-2015 15:18

Heh, ma ktoś pomysł jak ustawić jakąś niszę pod USA? Chodzi mi oto, że wstawiam jakiś film np. Hack Farm i pobrania lecą po 0.02$ lub 0.05$. Coś w stylu, jak tytuł filmu ustawić Big Grin


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Batronix - 01-02-2015 17:03

Zrobiłem sobie zrobiłem filmiki i oczywiscie wkleiłem linki z perinstallbucks.com
Wszystko pięknie tylko sobie dzisiaj jak odwiedzałem swoje filmy i otwierałem te linki z promotools to wyskakiwal mi jakiś błąd zabezpieczeń, że to wirus itp. Czy u innych też tak będzie i czy to zmniejszy to moją liczbe pobrań?

A może mozna jakoś zrobić aby po kliknięciu w link automatycznie sie odpalił download.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - draksone - 01-02-2015 17:14

@UP
nic nie zrobisz,to norma że wykrywa wirusy i to jest największa rozkmina jak zrobić,żeby ich nie wykrywało Big Grin


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - wojtek1092 - 02-02-2015 10:45

Proszę o pomoc usuneli mi wszystkie filmiki na youtube i zablokowali mi konto i nie moge juz zakładac kont na youtube


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - draksone - 02-02-2015 10:54

Zmieniaj ip(resetuj ruter,jak nie masz to programy są do tego)
rób konta na osobnych starterach(z lycamobile polecam,najwięcej można zamówić,tutaj możesz je zamówić:klik
Zakładaj konta w trybie prywatnym i wyczyść ciasteczka z poprzednich działań na youtube.
Miałem podobną sytuacje jak mi usuneli 16 filmów z 20 po 2 dniach.Dodałem po prostu do każdego filmu po 5-10 lajków i przez to.Teraz nie dodaje wgl i moje 30 filmów stoi od 3-4 dni


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - djram - 02-02-2015 11:40

A wpadnie mi lead jeśli sam pobiore plik wrzuce go na hosting ktos go pobierze i zainstaluje ?


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Flejva - 02-02-2015 12:28

(02-02-2015 11:40)djram napisał(a):  A wpadnie mi lead jeśli sam pobiore plik wrzuce go na hosting ktos go pobierze i zainstaluje ?
Nie.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 02-02-2015 16:28

(02-02-2015 11:40)djram napisał(a):  A wpadnie mi lead jeśli sam pobiore plik wrzuce go na hosting ktos go pobierze i zainstaluje ?

Źródło FAQ PIB:
"Our software must be downloaded from our server, otherwise the installation will not be counted by the system."


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - draksone - 03-02-2015 17:42

Na każdy link jak wchodze nazywa sie setup. =.-
No i z tymi wirusami mieli zmniejszyc wykrywalnosc a dalej jest to samo :/


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - robi007 - 03-02-2015 19:35

u mnie tak samo z tym setup, chwilowo wstrzymuje linki do PPI bo nie wiadomo o co z tym chodzi, dajcie znać jeśli coś sie wyjaśni.