Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 31-01-2015 19:31

(31-01-2015 19:29)Max998 napisał(a):  A to pobiera się za darmo czy tez trzeba wykonać ofertę?
Interesujące, chyba zyskasz refa. Smile

W przeciwieństwie do ppa pobiera się za darmo ale instalują się toolbary. To tak w skrócieSmile


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Max998 - 31-01-2015 20:48

(31-01-2015 19:31)full2000 napisał(a):  
(31-01-2015 19:29)Max998 napisał(a):  A to pobiera się za darmo czy tez trzeba wykonać ofertę?
Interesujące, chyba zyskasz refa. Smile

W przeciwieństwie do ppa pobiera się za darmo ale instalują się toolbary. To tak w skrócieSmile

A czyli coś czego nikt nie lubi kiedy instaluje program pobrany z internetu i potem wchodząc na google.pl nie ma wyszukiwarki google tylko np. sweetpage. Uprzedziłeś moje pytanie dotyczące tego co się instaluje. Big Grin


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 31-01-2015 20:52

@[Knedel666] pisałeś do mnie na PW. Nie mogę Ci wysłać nisz bo wywala taki błąd:

"Użytkownik Knedel666, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana."

Sprawdź ustawienia.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - entreri1pl - 31-01-2015 21:10

Kasjer- myślę że może być bardzo ciężko taką sumę ogarnąć jeżeli zaczynasz w tej chwili od zera.
Że chyba ogarniesz jakąś super mega nisze które będą uderzać w ludzi z USA.
Ale wiadomo, dobrym nakładem pracy i ogarnięciem super niszy to i 500$ zarobisz do tego 12 lutego Smile ale to już cuda na kiju ;p


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Kasjer - 31-01-2015 22:18

Nom.. Na 33 kliknięcia w linki, były tylko 2 instalacje jedna z Rosji druga z Bośni i Hercegowiny ;/ Chyba muszę zacząć się modlić o (zwykły) cud, albo zaspamować całe youtube ^^


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - draksone - 31-01-2015 23:09

Kasjer,pracuj duzo po prostu Smile Z 400 filmow dziennie i zarobisz ^^ Najlepiej wrzucaj po 5-10 filmow na kanal,zalezy jak duzo chcesz tego uploadowac Wink


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Max998 - 01-02-2015 12:13

A co jeśli usunę z tego linku mój nick?
Głupio to wygląda np. HackFarmMontes.exe


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - draksone - 01-02-2015 13:48

Jak usuniesz swój nick to nie zaliczy ci pobrania.Nie przejmowałbym się takimi rzeczami :] Rozkminiaj lepiej jak sprawdzić by twoje filmy trzymały się jak najdłużej tj. zmiana ip co jakiś czas,korzystanie z trybu prywatnego no i ile filmów wrzucać na jeden kanał.Ja sobie robie,a właściwie zaczynam robić taki dzienniczek w notatniku,liczba filmów na kanale,link do któregokolwiek filmu i będę sprawdzał tą zależność żywotności kont.Na razie wydaje mi się,że 5 filmów jest najbardziej odpowiednie.Po 2 dniach moje 3 konta się trzymają(każde 5 filmów),jednak był dopiero 1 lead za 2 centy Lol


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - pawelek212 - 01-02-2015 13:51

Tylko mi direct download link nie chce dzialac? Linki same sie przekonwertowaly na ten tragiczny landing page i konwersja strasznie spadla. Sad


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 01-02-2015 13:54

(01-02-2015 12:13)Max998 napisał(a):  A co jeśli usunę z tego linku mój nick?
Głupio to wygląda np. HackFarmMontes.exe

Nie, bo to twoje ID pozwalające na zaliczenie leada.

(01-02-2015 13:51)pawelek212 napisał(a):  Tylko mi direct download link nie chce dzialac? Linki same sie przekonwertowaly na ten tragiczny landing page i konwersja strasznie spadla. Sad

Teraz są nowe direct linki. Działają normalnie tylko stare dl przekierowują na ogólne LP. Serwery zostały zmienione w celu zmniejszenia wykrywalności wirusów. Polecam poczytać parę postów wstecz.

---------------------------------------------------------------------
PS. Właśnie wpadły mi 2 leady z USA, nic tak nie cieszyBig Grin