Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - entreri1pl - 14-01-2015 17:44

Nie wiem jak to jest ale wydaje mi się że jak w ogóle osoba zainstaluje drugi raz programy z tego samego ip to nie zaliczy drugiego leada.
A co do legalności to myślę że możesz się na tym przejechać.
Jeśli by normalnie zaliczało leady, i sobie przyczają że nagle masz choćby tylko jednego dziennie z tego samego miejsca tego Leada z USA (o innych krajach nie mówie bo raczej się średnio by to opłacało) to pewnie by jakoś zwrócili na to uwaga w stopniu nieprzyjemnym dla Ciebie ;p


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - full2000 - 16-01-2015 16:41

Otrzymałem informacje że trwają prace nad dokładniejszymi statystykami PIB. Być może niedługo zostaniemy mile zaskoczeni!Smile


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - patrol34 - 18-01-2015 19:09

Super poradnik.
Wszystko wytłumaczone i bardzo przydatne.
Zarejestrowałem się z refflinka, aby otrzymać pakiet nisz oraz aby cie wspomóc.


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - Dennisek78 - 18-01-2015 19:23

Jakby ktoś chciał wypróbować inny serwis, to MGCash też posiada taką funkcję Smile


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - full2000 - 19-01-2015 09:03

Wczoraj był rekord leadów [Obrazek: dxallg.jpg]Huh
Wpadło mnóstwo pobrań u mnie w tym takie za $1.5 i u moich referaliSmile


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - full2000 - 19-01-2015 14:20

Kolejna wypłata zarobiona metodami zawartymi w tym poradniku + refy. Jak to się mówi - dla chcącego nic trudnegoSmileHuh
[Obrazek: uzrl89.jpg]



RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - entreri1pl - 19-01-2015 17:09

253 Leady Rolleyes
ładnieSmile widać że posiadasz już szerokie zaplecze Smile wyniki ciężkiej pracy Smile
życzyć tylko samych Leadów z USA


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - 4Colors - 19-01-2015 17:16

Heh, ja to się muszę za jakiegoś Bloga zabrać. Niby nie trudne, ale jakoś motywacji brak...


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - Iskiel - 21-01-2015 01:41

Zarejestrowany z refa. Smile


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - maret09 - 21-01-2015 13:59

sprzedam konto na którym jest 8,6$ chętni pisać na pw