Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Doge - 09-01-2015 19:23

Przyda się na pewno poradnik, dzięki!


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - entreri1pl - 09-01-2015 19:34

No ja mam podobny błąd z tym "11"
Wczoraj pare ledów mi takich wpadło i parę normalnych gdzie normalnie jest nazwa wyświetlana.
Sprawdzałem pare linków i niby okej się downloader wyświetlał Ale pewnie nie trafiałem na te "zepsute" i pewnie przez to wczoraj taka kiepska dniówka ;/
Dzisiaj to już praktycznie same "11" i gdyby nie lead USA to dalej by było cienko.
Pisałem e-maila do supportu w tej sprawie i pisali ze już naprawili to.
Zobaczymy.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 09-01-2015 23:40

(09-01-2015 17:19)4Colors napisał(a):  No, ale zarobki poleciały... Mam nadzieję, że zaległe leady zaliczą...

Gdzie Ci zarobki poleciały? Przecież leady zalicza tak samo...


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - entreri1pl - 10-01-2015 08:42

Już rzeczywiście chyba to naprawili, od jakiegoś czasu brak "11"

Zarobki Ci mogły polecieć bo złapałeś mniej leadów przez ten czas bo twój plik się nazywał "11" a nie "Clash of Clans Hack" i ta "11" w połączeniu z virus alert mogła odstraszać ludzi. Żadnych "zaległych" leadów Ci nie policzą bo ich po prostu nie było ;p


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - full2000 - 11-01-2015 17:22

Jeżeli macie zaplecze w postaci fanpage możecie spróbować z Landingiem 'FB Covers - HQ Covers on FB profile'(znajduje się on na stronie PIB po zalogowaniu w sekcji 'promo tools') pisząc coś tego typu że jest to 500 darmowych wysokiej jakości skórek do profili na fb.

Uwaga!
Jest to sposób bardzo ryzykowny bo możecie zrazić wiarę ale jeżeli macie jakieś fp z których coś jeszcze można wycisnąć to można spróbować. Osobiście nie działam w ten sposób bo nie mam facebook'owego zapleczaSmile


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - full2000 - 12-01-2015 19:24

Wypłatka zlecona na szybko po pracy etatowej.
[Obrazek: sp5t0a.jpg]

Dzięki Wam udało mi się przekroczyć liczbę 200+ refów Dziękuję!Heart
[Obrazek: abb5pa.jpg]


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - Flejva - 14-01-2015 11:51

Czy jesli jedna osoba pobierze duzo moich plików i zainstaluje moge dostac bloka na PIB?


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - czonczuch - 14-01-2015 12:45

Nie wydaje mi się... oczywiście w granicach zdrowego rozsądku i nie z Twojego IP Smile


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - Flejva - 14-01-2015 16:23

Wiadome ze nie z mojego , chodzi o jakakolwiek przypadkową osobe, czy nie pomyślą że komuś płace albo coś..


RE: █▓▒░ mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] ░▒▓█ - full2000 - 14-01-2015 16:51

Raczej nie bo to by było bez sensu ale zawsze możesz to pytanie zadać na support pib i będziesz miał odpowiedź a tutaj to są tylko teorie ludzi.